Přejít na obsah

Barva na třmeny


Jirik.DC

Doporučené příspěvky

Tak jsem s toho trochu jelen, když bych chtěl použít barvu na třemeny (žlutou) tak je lepší použít Alkyton nebo Hammerite? Třemeny jsou již lakované a chci je přelakovat?

Díky za rady :palec2:

Tady to vypadá tak, že někdo nedá dopustit na Alkyton, někdo zas na Hammerite.. Já mám třeba Hammerite a jsem spokojený..na barvu by to podle mně mělo držet..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem s toho trochu jelen, když bych chtěl použít barvu na třemeny (žlutou) tak je lepší použít Alkyton nebo Hammerite? Třemeny jsou již lakované a chci je přelakovat?

Díky za rady :palec2:

Tady to vypadá tak, že někdo nedá dopustit na Alkyton, někdo zas na Hammerite.. Já mám třeba Hammerite a jsem spokojený..na barvu by to podle mně mělo držet..

Seženeš to ve více odstínech nebo jen nějaké základní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem s toho trochu jelen, když bych chtěl použít barvu na třemeny (žlutou) tak je lepší použít Alkyton nebo Hammerite? Třemeny jsou již lakované a chci je přelakovat?

Díky za rady :palec2:

Tady to vypadá tak, že někdo nedá dopustit na Alkyton, někdo zas na Hammerite.. Já mám třeba Hammerite a jsem spokojený..na barvu by to podle mně mělo držet..

Seženeš to ve více odstínech nebo jen nějaké základní?

Myslíš Hammerite?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem s toho trochu jelen, když bych chtěl použít barvu na třemeny (žlutou) tak je lepší použít Alkyton nebo Hammerite? Třemeny jsou již lakované a chci je přelakovat?

Díky za rady :palec2:

Tady to vypadá tak, že někdo nedá dopustit na Alkyton, někdo zas na Hammerite.. Já mám třeba Hammerite a jsem spokojený..na barvu by to podle mně mělo držet..

Seženeš to ve více odstínech nebo jen nějaké základní?

Myslíš Hammerite?

Myslím obě dvě :kol-138: Asi hodím na léto třmeny na žluto a kolečka půjdou do černé : kol5

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím obě dvě :kol-138: Asi hodím na léto třmeny na žluto a kolečka půjdou do černé : kol5

Hammerite má co já vím aspoň 10 barvných odstínů a hlavně i verze jako lesk/mat, dokonce jsem viděl i nějaký co vytvoří 3D povrch (nevím jak lépe to popsat)

Tak uvidíme, na jaře se do toho pustím. Ty zelený nejsou ošklivý, ale kombinace žlutá s černou je lepší, viď Diamante :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím obě dvě :kol-138: Asi hodím na léto třmeny na žluto a kolečka půjdou do černé : kol5

Hammerite má co já vím aspoň 10 barvných odstínů a hlavně i verze jako lesk/mat, dokonce jsem viděl i nějaký co vytvoří 3D povrch (nevím jak lépe to popsat)

Tak uvidíme, na jaře se do toho pustím. Ty zelený nejsou ošklivý, ale kombinace žlutá s černou je lepší, viď Diamante :palec2:

Já na F vyzkoušel kombinaci rez-zelená, žlutá-zelená, bílá-zelená a nakonec zelená-zelená :p A nejhezčí je zelená-červená na Okince -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím obě dvě :kol-138: Asi hodím na léto třmeny na žluto a kolečka půjdou do černé : kol5

Hammerite má co já vím aspoň 10 barvných odstínů a hlavně i verze jako lesk/mat, dokonce jsem viděl i nějaký co vytvoří 3D povrch (nevím jak lépe to popsat)

Tak uvidíme, na jaře se do toho pustím. Ty zelený nejsou ošklivý, ale kombinace žlutá s černou je lepší, viď Diamante :palec2:

Já na F vyzkoušel kombinaci rez-zelená, žlutá-zelená, bílá-zelená a nakonec zelená-zelená :p A nejhezčí je zelená-červená na Okince -_-

Jj, musím uznat že jsem do Tvé papričky, samozřejmě tajně, zamiloval :blush:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

nechci bejt nějakej drzej... ale to co Vy tu popisujete jako náboj kola, není nábojem kola, ale samotný vnější lem šroubové rozteče brzdového kotouče... náboj je "pod ním", přišroubován k hlavě kola... proto je na tom kotouči 10 děr :) pěti se šroubuje na náboj a pět závitů je pro šrouby, do kterých se nařroubujou šrouby samotného kola...

Jo a abych nebyl uplně OT... viděl už někdo černé třmeny?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne, myslím normální černý lak... mám bílé auto a chtěl bych černá kola a černé brzdiče... uvažuju ještě o červené... :)

Tak ta černá tam bude vyloženě svítit ;) Černou ještě tak maximálně na nějakém autě bubny dozadu, jinak bych volil "viditelnější" odstíny. Zelená je prostě škodovácká klasika, ať si říká kdo chce co chce :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravíčko pánové,

měl bych pár otázeček a nechci zbytečně zakládat téma, tak to zkusím tady.

Už delší dobu se chystám natřít brzdiče na OII, chci to komplet rozebrat, poněvadž barvit to nasazený mi přijde trochu prasárna.

Trošku mi vrtají v hlavě dvě věci:

1) Je po opětovné montáži nutné odvzdušnit pouze kola u kterých jsem to natíral, nebo se musí odvzdušnit komplet soustava včetně spojky ? (Jen abych věděl s čím počítat)

2) Nikdy jsem brzdy nerozdělával a netuším jak to je s tím brzdovým pístem ve třmenu, pokud vyjede (jestli vyjede), lze normálně zatlačit zpět, nebo potřebuju takovej ten speciální svěrák na brzdové třmeny, co jsem viděl používat v případě že vyjede když je třmen demontován, ale připojen k hadičce ?

Snad jsem to popsal srozumitelně, když někdo poradí budu jen rád a vděčný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko pánové,

měl bych pár otázeček a nechci zbytečně zakládat téma, tak to zkusím tady.

Už delší dobu se chystám natřít brzdiče na OII, chci to komplet rozebrat, poněvadž barvit to nasazený mi přijde trochu prasárna.

Trošku mi vrtají v hlavě dvě věci:

1) Je po opětovné montáži nutné odvzdušnit pouze kola u kterých jsem to natíral, nebo se musí odvzdušnit komplet soustava včetně spojky ? (Jen abych věděl s čím počítat)

2) Nikdy jsem brzdy nerozdělával a netuším jak to je s tím brzdovým pístem ve třmenu, pokud vyjede (jestli vyjede), lze normálně zatlačit zpět, nebo potřebuju takovej ten speciální svěrák na brzdové třmeny, co jsem viděl používat v případě že vyjede když je třmen demontován, ale připojen k hadičce ?

Snad jsem to popsal srozumitelně, když někdo poradí budu jen rád a vděčný.

Čau, tak tento víkend jsem s kamarádem automechanikem natíral brzdové třmeny vpředu i vzadu. Jak říkáš, natírat brzdové třmeny na autě není nic moc. Není nad to když to máš dole a uděláš to pořádně. Nejsem profík do aut ale kamarád si ty trubky zaškrtil takovými malými svěráky ale i tak odzvdušňoval celé auto. Natíral jsem to barvou Hamerite (kladívková černá) a vypadá to super. Ad 2) píst zatlačoval svěrákem při otevřené nádobce kapaliny. Hráli jsme si s tím aby to bylo pořádně, trvalo to asi 3 hodiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

caute, chcem nafarbit strmene lebo su fakt v zlom stave. Najradsej by som to robil tak, ze by som ich cele zhodil z auta, poriadne vycistil nafarbil a potom ich nahodil spat. Nie som mechanik ale nemam ani obe ruky lave a preto by som sa chcel spytat ci je na tom nieco komplikovane a radsej sa do toho nemam pustat. diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...