Přejít na obsah

Barva na třmeny


Jirik.DC

Doporučené příspěvky

ještě doplním : protože jsem jako skoro každej chlap trochu bordelář a čuně, tak když jdu něco dělat na autě, moc si nedělám nervy s převlíkáním. Takže ta barva na parádní mikině mi už dva roky opravdu moc dobře drží. lol

Jsem rád,že to je všude stejné.. Já zas svojí drahé polovičce říkám, že přece k tak novému, drahému a čistému autu nemůžu jít v zaprasených monterkách -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem mluvil s asi nejlepším lakýrníkem široko daleko tady u nás..No a ten že se mých brzd ujme, když budu chtít..ale musel bych tak na 3 dny sundat třmeny a dát mu je..očistí nalakuje (základovka, plnič, vrchní), vypálí..prý to ani nepůjde pak sundat..tak jsem celkem nabuzený..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já na něj původně tak začal taky, ale on je to profík každým coulem. Původně jsem se ho ptal jen, čím to natřít a on hned ať to rozeberu a přivezu :) Tak jsem se dneska tak cvičně ptal v servisu a teoreticky by to někde v koutě na tvedáku ty tři dny vydrželi :) A ještě by mi to sundali a odstrojili..tak nevím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já na něj původně tak začal taky, ale on je to profík každým coulem. Původně jsem se ho ptal jen, čím to natřít a on hned ať to rozeberu a přivezu :) Tak jsem se dneska tak cvičně ptal v servisu a teoreticky by to někde v koutě na tvedáku ty tři dny vydrželi :) A ještě by mi to sundali a odstrojili..tak nevím :)

ani bych se na to nevy... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já na něj původně tak začal taky, ale on je to profík každým coulem. Původně jsem se ho ptal jen, čím to natřít a on hned ať to rozeberu a přivezu :) Tak jsem se dneska tak cvičně ptal v servisu a teoreticky by to někde v koutě na tvedáku ty tři dny vydrželi :) A ještě by mi to sundali a odstrojili..tak nevím :)

ani bych se na to nevy... :D

nevy.... ? :o:D Když bude solidní cena, tak bych to bral..Pěkně zelenou..k té červené by to mohlo slušet, navíc je to tradiční barva :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jistě, že to bude lepší ty třmeny sundat a dát je lakýrovi, vypadá to uplně supr. já to řeším sprejem s žáruvzdornou barvou(stříbrnou), když už jsou třmeny moc zasraný a nejdou vyčistit, vezmu vrtačku, na ní brusnej kotouč, obrousim, odmastim a pak si střiknu sprejem do víčka od barvy a štetečkem natřu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jistě, že to bude lepší ty třmeny sundat a dát je lakýrovi, vypadá to uplně supr. já to řeším sprejem s žáruvzdornou barvou(stříbrnou), když už jsou třmeny moc zasraný a nejdou vyčistit, vezmu vrtačku, na ní brusnej kotouč, obrousim, odmastim a pak si střiknu sprejem do víčka od barvy a štetečkem natřu...

Vrtačka a brusnej kotouč :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jistě, že to bude lepší ty třmeny sundat a dát je lakýrovi, vypadá to uplně supr. já to řeším sprejem s žáruvzdornou barvou(stříbrnou), když už jsou třmeny moc zasraný a nejdou vyčistit, vezmu vrtačku, na ní brusnej kotouč, obrousim, odmastim a pak si střiknu sprejem do víčka od barvy a štetečkem natřu...

Píšeš žáruvzdornou. Vím který lak nebo spray myslíš, ale spousta lidí tady píše o Hammerite. Jak je tenhle odolný teplotám ? Aby se třeba nestalo při intenzivním brždění v létě že ten lak začně hořet a je průser jak mraky na světe. Co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je odolnej na 800°C, nemám páru o tom, na kolik jsou schopný se zahřát třmeny při opravdu intenzivním brzdění, ale je pravda, že o Hammeritu vim, že chrání, ale o teplotní odolnosti taky nevim. na druhou stranu, jak moc dlouho by hořela(jestli vůbec) ta vrstvička nátěru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nenapadá mě co. plastovej(nebo už je tam ten koberec, ted nevim) podbeh? nafta podle me nechytne, myslim, ze by to nehořelo moc dlouho, pokud by to teda bylo za jizdy. kdyz by se zastavilo, pak nevim, videl uz jsem video, jak hořely brzdy RS4 po jízdě na okruhu. vzali na to hasičák, no, myslim, že se s brzdama rozloučil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

upřímně? mě se zelená na třmenech krom RS vůbec nelíbí...na golfu jsem zkoušel červenou, modrou a nakonec jsem skoncil u stříbrný a tý jsem věrnej

Já ještě na hráškově zelené Fabii vyzkoušel žlutou, bílou, skončil jsem u zelené a na červené RS Okince je zelená od výroby :p A už jsem viděl na bílém autě i modrou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte nic hořet nebude, možná trošku smrdět. Já to dělám tak že to stříkám sprejem přímo na autě a dával jsem obyčejnou stříbrnou nebyla na brzdiče a vydržela 3roky a ještě byla v pohodě, ale nové je nové. Takže letos zase znova. Na předních se barva docela vypálí a drží. Bubny jsou horší tam to chce pořádnou barvu tam to rezne, ale mě to problém nedělá to při přezování zase stříknout mám to za 5min.

post-61-1173898785_thumb.jpg

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...