Přejít na obsah

Barva na třmeny


Jirik.DC

Doporučené příspěvky

Když tak to můžeš zkusit sám, barva na třmeny se prodává taky ve spreji, určitě to zvládneš!!!! -_-

V servisu mám domluvenou demontáž třmenů, 3 dny to zůstane na zvedáku a během té doby by se měly nastříkat, vypálit a tak..aspoň tak je to domluvené předběžně, záleží, kolik za tu barvu bude chtít B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že máš jiný ráfky než v avataru, co ta změna?

Ten avatar jsem kdysi nekde stahnul ,jeste nez jsem si ji dopravdy koupil.Takovy nuj sen ,ktery se stal skutecnosti...To neni moje autiko...Musim to zmenit .. :)

To mně pak taky napadlo, koukal jsem, že to nevypadá na tvoji značku :) I na těch tvých to vypadá úchvatně..koukám, taky GoodYear Eagle?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Luke - tie strieborné strmene sa mi celkom páčia. Také decentné. Ale zase Harleyovi sa fest hodia aj tie červené.

Ja som farbené strmene už nafasoval z výroby a mal som jedno z rvých áut MR2007, tak ma veľmi potešilo, že už nemám zelené. Červená sa k žltej akosi viac hodí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...