Přejít na obsah

Barva na třmeny


Jirik.DC

Doporučené příspěvky

pánové, nejlepší barva, kterou znám a osobně jí mám vyzkoušenou, je Hamerite. Natírá se štětcem, výborně kryje a tvoří hladkej povrch a co hlavně drží to tak neuvěřitelně, že nějaký spraye jsou proti tomu úplnej sajrajt. Odstínů a balení se prodává v každý speciálce spoustu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak v tom případě jsi asi koupil nějakou prošlou :D nebo já málo brzdím :smich: , protože jí tam mám právě dva roky a ani se to nehlo. Dával jsem letní kola před 2 týdny. Brzdy jsem čistil a nátěr třmenů je jak novej. Naopak si právě myslím, že ta barva má vysokou teplotní odolnost.

Další věc je, že spraye na třmeny se dělají v omezeným počtu barev (znám akorát zelenou a červenou), ale Hammerite má celouškálu barev.

Taky mi napadlo, jestlu jsi měl ten třmen dobře odmaštěnej. Já to dával na prakticky nový auto, asi po měsíci provozu.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, nejlepší barva, kterou znám a osobně jí mám vyzkoušenou, je Hamerite. Natírá se štětcem, výborně kryje a tvoří hladkej povrch a co hlavně drží to tak neuvěřitelně, že nějaký spraye jsou proti tomu úplnej sajrajt. Odstínů a balení se prodává v každý speciálce spoustu.

Souhlasím! Na Fabii jsem nejdřív zkoušel žlutý sprej na třmeny, ten nedržel vůbec, pak bílý Hammerite, nepraktická barva a teď už je tam dva roky zelený (můžu kdyžtak opsat číslo odstínu, je jak kdyby to byla origo Škoda) a drží. Fakt stačí pěkně obrousit, odmastit, štětečkem napatlat při správné teplotě a není co řešit!

PS: Auto myju wapkou a ani tak barva nejde dolů.

Editováno: , autor: mischicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, nejlepší barva, kterou znám a osobně jí mám vyzkoušenou, je Hamerite. Natírá se štětcem, výborně kryje a tvoří hladkej povrch a co hlavně drží to tak neuvěřitelně, že nějaký spraye jsou proti tomu úplnej sajrajt. Odstínů a balení se prodává v každý speciálce spoustu.

Souhlasím! Na Fabii jsem nejdřív zkoušel žlutý sprej na třmeny, ten nedržel vůbec, pak bílý Hammerite, nepraktická barva a teď už je tam dva roky zelený (můžu kdyžtak opsat číslo odstínu, je jak kdyby to byla origo Škoda) a drží. Fakt stačí pěkně obrousit, odmastit, štětečkem napatlat při správné teplotě a není co řešit!

PS: Auto myju wapkou a ani tak barva nejde dolů.

Cena plechovky? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pánové, nejlepší barva, kterou znám a osobně jí mám vyzkoušenou, je Hamerite. Natírá se štětcem, výborně kryje a tvoří hladkej povrch a co hlavně drží to tak neuvěřitelně, že nějaký spraye jsou proti tomu úplnej sajrajt. Odstínů a balení se prodává v každý speciálce spoustu.

Souhlasím! Na Fabii jsem nejdřív zkoušel žlutý sprej na třmeny, ten nedržel vůbec, pak bílý Hammerite, nepraktická barva a teď už je tam dva roky zelený (můžu kdyžtak opsat číslo odstínu, je jak kdyby to byla origo Škoda) a drží. Fakt stačí pěkně obrousit, odmastit, štětečkem napatlat při správné teplotě a není co řešit!

PS: Auto myju wapkou a ani tak barva nejde dolů.

Cena plechovky? -_-

159,- Kč a natřel jsem s tím na Fabii zadní bubny a přední třmeny a ještě půlka zbyla -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi napadlo, jestlu jsi měl ten třmen dobře odmaštěnej. Já to dával na prakticky nový auto, asi po měsíci provozu.

čeče,ono taky na tom něco bude.Já to dělal tenkrát na starým Peugeotovi a tam už to bylo rezavý jak liška.Sice jsem s tím strávil hodně času abych to z toho dostal,ale nic naplat nový je nový. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenu nevím přesně, ale myslím tak kolem 200,- Kč za 1/4 kg. A s tím množstvím natřeš třmeny všech aut, co parkujou u vás v ulici.  :D

Tak to bych zase nerad, aby to měli všichni v ulici -_- Jinak chystám se na zelenou.. Ten Milotec tam má psaných nějakých 100ml, to si říkám, jestli mi vystačí na všechny 4 brzdiče.. Ten Hammerite..má to nějaký základ? Jinak autu jsou dva roky, najeto 22500, tak to by snad ještě šlo, co myslíš?

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cenu nevím přesně, ale myslím tak kolem 200,- Kč za 1/4 kg. A s tím množstvím natřeš třmeny všech aut, co parkujou u vás v ulici.  :D

Tak to bych zase nerad, aby to měli všichni v ulici -_- Jinak chystám se na zelenou.. Ten Milotec tam má psaných nějakých 100ml, to si říkám, jestli mi vystačí na všechny 4 brzdiče.. Ten Hammerite..má to nějaký základ? Jinak autu jsou dva roky, najeto 22500, tak to by snad ještě šlo, co myslíš?

kup si někde čistič brzd, což je velice dobrý odmaštovadlo a udělej to s tím. Po těch kilometrech a na zánovním autě to bude o.k.. A matlá se to přímo na kov, to je ta výhoda. Ta barva drží snad úplně na všem. Někde jsem jednou viděl, jak s tím natřeli nějakej snad stoletej kovanej plot. Důlková koroze na tom byla, jak díry v ementálu, ale po natření to vypadalo, jak taková ta kladívková barva. Navíc byl odstín do bronzu, což na tom plotě vypadalo nádherně. A hlavně, to je na léta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čistič na brzdy doma je..Takže říkáš, že až se to bude lakovat příště, tak já už u toho nebudu?  :D  To beru..jdu juknout na net, co za odstíny a tak..chci zelenou, i když to bude k Flamencu. Tak uvidíme

:smich: Jj, až ten plot budu natírat příště, vy už u toho nebudete maminko :smich:

To je přesně ono :palec2:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě doplním : protože jsem jako skoro každej chlap trochu bordelář a čuně, tak když jdu něco dělat na autě, moc si nedělám nervy s převlíkáním. Takže ta barva na parádní mikině mi už dva roky opravdu moc dobře drží. lol

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...