Přejít na obsah

Barva na třmeny


Jirik.DC

Doporučené příspěvky

A co děláte s tímhle? Myslím ten rezavý náboj nebo jak to pojmenovat...taky natírat?

Určitě taky,vypadá to líp.

Jenže to máš nové kotouče :p Jsem přemýšlel jestli to natřít, ale váhám jakým odstínem-zelená na tak velké ploše se mi nezamlouvá, chtěl bych něco míň nápadného, takže asi do stříbrna...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co děláte s tímhle? Myslím ten rezavý náboj nebo jak to pojmenovat...taky natírat?

Určitě taky,vypadá to líp.

Jenže to máš nové kotouče :p Jsem přemýšlel jestli to natřít, ale váhám jakým odstínem-zelená na tak velké ploše se mi nezamlouvá, chtěl bych něco míň nápadného, takže asi do stříbrna...

Nový nebo starý,to je jedno.A´t už to natřeš jakoukoliv barvou,bude to lepší než rezavý. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem stříknul brzdiče na červeno (barvou přímo na to určenou)=6x vrstev a ty náboje kotouče stříknuto hliníkovou vypal.barvou.Mám už to vyzkoušeno z předchozí OI,tam jsem to dělal stejným způsobem a i po čtyřech letech a 400.000km ty brzdiče po umytí vypadali jak čerstvě nastříkané.

post-2406-1181418440_thumb.jpg

post-2406-1181418448_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U mé uplně první OI jsem to tenkrát NATÍRAL na žluto,před tím pochopitelně rozebráno,dokonale očištěno,odmaštěno a stejně už tak po 50.000km se to místama začalo odlupovat,navíc to nebyla barva přímo na to,ale nějaká univerz.a po čase změnila úplně odstín a nevypadalo to vůbec dobře.

Od příští Oct.jsem to už stříkal a spokojenost.Používám sprej BREAKE CALIPER-RACING RED,je to 150ml (1ks=139kč,mají jí v OBI,Bauhaus atd.)a 2ks stačí bohatě na všechny 4x brzdiče a to to stříkám v min.5-6 vrstvách.

Na ty náboje kotoučů používám hliníkovou vypalovací barvu ve spreji SUPERTHERM-ALUM,to je 250ml (169kč) a stačí bohatě 1ks,taky drží jak čert,ta než sleze,tak to dřív ty kotouče vyměnim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co děláte s tímhle? Myslím ten rezavý náboj nebo jak to pojmenovat...taky natírat?

Určitě taky,vypadá to líp.

Jenže to máš nové kotouče :p Jsem přemýšlel jestli to natřít, ale váhám jakým odstínem-zelená na tak velké ploše se mi nezamlouvá, chtěl bych něco míň nápadného, takže asi do stříbrna...

Nový nebo starý,to je jedno.A´t už to natřeš jakoukoliv barvou,bude to lepší než rezavý. :palec2:

Okinka je ještě v záruce, přemýšlím jestli to nereklamovat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

??? jako vážně? mě třeba když umeju auto chytnou lišku i kotouče než poprvý zabrzdim, pochybuju, že ten náboj je z nerezu a přecejenom ve styku s vodou je

U auta za 880 tis. by to podle mě rezatět po roce nemuselo...upřímně tomu taky moc nevěřím, ale teď tam jedu na výměnu skla, tak se minimálně zeptám, na funkci to vliv nemá, ale vypadá to v kombinaci s elektronama hrozně. A to že je to ve styku s vodou, to celý spodek auta, nebo spíš celé auto a taky se nesmíříš s tím když Ti začne olízat nebo jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, srovnávat tohle s celým autem, kdy karoserie ma nevim kolik let záruku na prorezavění, je opatřena x vrstvama laku a spodek je ošetřenej nástřikem(nevim jak poloosy apod) podle mě neni relevantní. tenhle náboj nemá podle mě žádnou povrchovou úpravu, mě to lehce chytá lišku taky a přes kola ho zas tak moc nevidim, po zimě to vzdycky obrousim a natřu. zkus to a uvidíš, podle mě bez šance na úspěch. stejně jako ten týpek co chtěl reklamovat, že se mu pořád rozhazuje geometrie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja nevim, srovnávat tohle s celým autem, kdy karoserie ma nevim kolik let záruku na prorezavění, je opatřena x vrstvama laku a spodek je ošetřenej nástřikem(nevim jak poloosy apod) podle mě neni relevantní. tenhle náboj nemá podle mě žádnou povrchovou úpravu, mě to lehce chytá lišku taky a přes kola ho zas tak moc nevidim, po zimě to vzdycky obrousim a natřu. zkus to a uvidíš, podle mě bez šance na úspěch. stejně jako ten týpek co chtěl reklamovat, že se mu pořád rozhazuje geometrie.

To srovnání s tím zbytkem auta je přemrštěné, uznávám, ale víš co, líná huba holý neštěstí, takže se zeptám, slušně, nic si nebudu vynucovat, aspoň mi třeba něco poradí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
Tak jsem si o víkendu hrál..zatím ale jen na zadku,víc jsem při důkladné prácičce nestíhal..tady jsou nějaké fotky z "akce"

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...100#entry500431

My taky-brácha natíral Janině disky na Fiata, já v tom dnes pokračuju a pak jde na řadu Okinka právě taky s nábojema.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si o víkendu hrál..zatím ale jen na zadku,víc jsem při důkladné prácičce nestíhal..tady jsou nějaké fotky z "akce"

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...100#entry500431

My taky-brácha natíral Janině disky na Fiata, já v tom dnes pokračuju a pak jde na řadu Okinka právě taky s nábojema.

Tak náboje jsem nakonec nenatíral, nebyly tak rezavé jak jsem myslel, tak jsem je jen lehce osmirkoval a bylo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si o víkendu hrál..zatím ale jen na zadku,víc jsem při důkladné prácičce nestíhal..tady jsou nějaké fotky z "akce"

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...100#entry500431

My taky-brácha natíral Janině disky na Fiata, já v tom dnes pokračuju a pak jde na řadu Okinka právě taky s nábojema.

Tak náboje jsem nakonec nenatíral, nebyly tak rezavé jak jsem myslel, tak jsem je jen lehce osmirkoval a bylo -_-

ty máš ty třmeny už z výroby, ne? ..myslím lakovaný ;)

Editováno: , autor: Jirik.DC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty máš ty třmeny už z výroby, ne? ..myslím lakovaný ;)

Jasný, mám třmeny už z výroby, dokonce lakovaný, ale šlo mi o náboje, ty byly orezlé.

Teď jsem sundal přední levé kolo..a taky náboj netknutý. Ale jak jsem tak na to koukal, přijde mi,že to je něčím natřený už z výroby..že by to byla výsada aut na export? Na druhém kole ten náboj vyfotím v původním stavu..snad si vzpomenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...