Přejít na obsah

Srázek v Trutnově??


.Viki

Doporučené příspěvky

tak pánové, kvůli tomu že ani nevím kolik z vás je z Trtunova nebo blízkého okolí, padl nápad uskutečnit malý srázek s pokecem někde na benzince v Trutnově. Datum bych zatim nechal otevřené a na domluvě všech.

Tak co na to říkáte?? najde se tady někdo?? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ty jsi psal, že máš volno 1x za dva týdny, tak dej datum, pokud možno sobotu alespoň dva týdny do předu a uvidíme jak to dopadne -_-

Tak co třeba 7.4. kolem 19H....??šlo by...?nebo v kolik by se hodilo vám...?

Místo navrhuju:EMW(aralka) :D

lidl parkoviště :unsure:

Šlo by....? -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

možná bych přehodil místo na to parkoviště u benziny na nový silnici na pec, jak je ten zavřenej market, nevím co je to za benzinu ale mohl by tam být vetší klídek a kafe maj v automatu určitě taky :) a čas?? co v 18??

Voe...mi čteš myšlenky ne.... :smich: Ted mi to docvaklo...sem tam dneska fotil auto a plac jako kráva a nikde ani noha,ani ruka... :smich:

benzínka za rohem.... -_-

Mě tech 18h nevadí.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím,pokud mě to dopadne , tak se mnou můžete taky počítat.Jinak příští týden 31.3.2007 je "den otevřených dveří v Autostylu TU"......přijeďte si vyzkoušet novou Fabii. ;)

Tak už sme 3 :smich: jak 3 mušketýři... :smich::smich:

No tak kdo další...??? :unsure:

Jinak já té FII ještě nepřišel na chut... ;)kol9:smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...