Přejít na obsah

Taxíkáři


TomasB

Doporučené příspěvky

Já nevím co tady porád řešíte, vždy platilo, platí a bude platit, že kdo má hodně chceš ještě víc a je to.

No a co platí o těch co maj málo?

Ti chcou mít ještě míň?

Já jen, že těch je většina... lol

Je vidět, že jsi to co jsem psal pochopil úplně a proto brečíš, že nemáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nevím co tady porád řešíte, vždy platilo, platí a bude platit, že kdo má hodně chceš ještě víc a je to.

No a co platí o těch co maj málo?

Ti chcou mít ještě míň?

Já jen, že těch je většina... lol

Je vidět, že jsi to co jsem psal pochopil úplně a proto brečíš, že nemáš

Ani ne, jsem si už zvyknul... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to sem taky zvedavej, taxikari v Praze jsou (samozrejme jsou vyjimky) nejvetsi svoloc, nepocitam teda vrahy, dealery a podobny  :D

Presne...taxikari a pinglove... :p:p

Tohle muze opet rici clovek, co ani s jednim nema, ani nemel docineni... Ze se te nekdo pokusil okrast v hospode a v taxiku, nebo ze jsi slysel nejaky pribeh, nemylsim si, ze obecne pinglove jsou nejvetsi svoloc!!! Bych mohl rici, ze kazdy podnikatel, co dela nejake remeslo je ZLODEJ a je jich cim dal mene, co tomu rozumi, tomu co delaji tak jak by meli... a taky to nerikam!

TomasB - to ze hrajou automaty, byla reakce na to, ze jak rika Palo - s jidlem roste chut a nna to, ze okradaji, aby na ty automaty bylo, ne na to, ze chteji 100,- to je proste Staromacka slechta a ty jsou jini nez LIDI... To nejsou tak uplne lidi, vis? Jinak jak rikam, kdo se necha okrast taxikarem, mel by si to asi radeji nechat pro sebe a nechlubit se s tim, protoze je tak trochu na vine on sam!!! Z pareb jezdim jedine taxikem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za posledních 5 let, mne ani přítele nenatáhli ani o korunu. Pokud to jde, jezdím se CityTaxi. Příklad, z Ruzyně ke mně do Vršovic se zastávkou na hlavním nádraží, kde vystupovala kamarádka za 400,-Kč. Pokud se Vám to zdá moc, tak mně ne. Další příklad, Václavák do Vršovic za 120,-, rád mu nechám 150,-

Pingloval jsem sám, tak že mohu vyprávět o skvělých hostech, tak že bych to taky neházel do jednoho pytle.

Prostě všude jsou ti, kteří na tom chtějí vydělat (v OC předseda) :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za posledních 5 let, mne ani přítele nenatáhli ani o korunu. Pokud to jde, jezdím se CityTaxi. Příklad, z Ruzyně ke mně do Vršovic se zastávkou na hlavním nádraží, kde vystupovala kamarádka za 400,-Kč. Pokud se Vám to zdá moc, tak mně ne. Další příklad, Václavák do Vršovic za 120,-, rád mu nechám 150,-

Pingloval jsem sám, tak že mohu vyprávět o skvělých hostech, tak že bych to taky neházel do jednoho pytle.

Prostě všude jsou ti, kteří na tom chtějí vydělat (v OC předseda) :smich:

Se 100% souhlasem - DAVON ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za posledních 5 let, mne ani přítele nenatáhli ani o korunu. Pokud to jde, jezdím se CityTaxi. Příklad, z Ruzyně ke mně do Vršovic se zastávkou na hlavním nádraží, kde vystupovala kamarádka za 400,-Kč. Pokud se Vám to zdá moc, tak mně ne. Další příklad, Václavák do Vršovic za 120,-, rád mu nechám 150,-

Pingloval jsem sám, tak že mohu vyprávět o skvělých hostech, tak že bych to taky neházel do jednoho pytle.

Prostě všude jsou ti, kteří na tom chtějí vydělat (v OC předseda) :smich:

já teda v Čechám soukromě moc taxíkem nejezdil, a když, tak to bylo jen kousek po Pardubicích. Ale to je zase tím, že buď nepiju nebo mám řidiče na telefonu nebo sebou.

Jinak kolegové na firmě maj nějakou konkrétní firmu(už jsem zapoměl kterou mám používat :D ) a jezdí se jen tím, protože nás nenatáhnou. Ze Strašnic na Ruzyň asi 750,- a z Ruzyně do Strašnic s nějakou drobnou zajížďkou bez pár Kč 1000,-

Chápu, že se Davon čertí, protože je barman, ale já to obarmanech neřekl :D Nicméně by mně teda Davone zajímalo, co je na mém výpočtu špatně.

Jak tady někdo psal, tak v DE je cena za taxál cca 50Kč/km.Což není ani 2 násobek našich. Ale platy v DE jsou cca 5 násobné oproti CZ. Tak i z tohoto pohledu mi to nějak neštymuje. Ať koukám jak koukám, tak mi z toho leze furt stejnej výsledek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za posledních 5 let, mne ani přítele nenatáhli ani o korunu. Pokud to jde, jezdím se CityTaxi. Příklad, z Ruzyně ke mně do Vršovic se zastávkou na hlavním nádraží, kde vystupovala kamarádka za 400,-Kč. Pokud se Vám to zdá moc, tak mně ne. Další příklad, Václavák do Vršovic za 120,-, rád mu nechám 150,-

Pingloval jsem sám, tak že mohu vyprávět o skvělých hostech, tak že bych to taky neházel do jednoho pytle.

Prostě všude jsou ti, kteří na tom chtějí vydělat (v OC předseda) :smich:

já teda v Čechám soukromě moc taxíkem nejezdil, a když, tak to bylo jen kousek po Pardubicích. Ale to je zase tím, že buď nepiju nebo mám řidiče na telefonu nebo sebou.

Jinak kolegové na firmě maj nějakou konkrétní firmu(už jsem zapoměl kterou mám používat :D ) a jezdí se jen tím, protože nás nenatáhnou. Ze Strašnic na Ruzyň asi 750,- a z Ruzyně do Strašnic s nějakou drobnou zajížďkou bez pár Kč 1000,-

Chápu, že se Davon čertí, protože je barman, ale já to obarmanech neřekl :D Nicméně by mně teda Davone zajímalo, co je na mém výpočtu špatně.

Jak tady někdo psal, tak v DE je cena za taxál cca 50Kč/km.Což není ani 2 násobek našich. Ale platy v DE jsou cca 5 násobné oproti CZ. Tak i z tohoto pohledu mi to nějak neštymuje. Ať koukám jak koukám, tak mi z toho leze furt stejnej výsledek.

Ja se necertim, vim ze nekteri pinglove tem slusnym delaji ostudu, ja patrim meti ty slusne k zakaznikum! Tve vypocty jsou sice mozna vzoreckove dobre, ale pokud jsi si nevsiml, zijes v kocourkove, kde se na vzorecky moc nehraje, tudiz by jsi si mel na to zvyknout a proste si jen zanadavat... Pokud nejaky drozkar rika, ze 28kč za km je malo, tak je to jen uplakanej morous, nebo nenazranej clovek... Vetsinou to muzou rikat ty, co nejezdi na drat, jelikoz kdo na nej jezdi, najede sice dost km denne, ale pokud ma lepsi vztahy s dispecinkem, ma se celkem fine! Ja s temi co jsem jel doted a ze jich malo nebylo, tak jsem se s nimi o tom bavil a nezaznamenal jsem, ze by to nekoho trapilo, nbaopak na adresu tech uplakanych meli jeste surovejsi poznamky, takze opet plati, nehazet do jednoho pytle... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proti pinglům celkem nic nemám. Kde je pingl ču*ák, tam už prostě nejdu. Většinou není problém. Tudle jsem jednoho ani nezpucoval, když mi zaúčtoval nějakej salát za cca 70,- , sice jsme si ho objednali, ale nějak ho zapoměl přinést, ale na účtence byl. Dokonce jsem mu i přesto nechal dýško. Platil jsem 1100,-, nažraný jsme byli, že jsme se skoro nemohli hejbat a on byl od začátku fajn, opravdu se nám věnoval, malé přinesl i nějaké hračky a omalovánky s pastelkama, tak jsem to neřešil.

Zato před časem jsme byli v Pardubicích v Galeře na pizze, tchán dostal v práci nějaké poukázky na slevu 40% na jídlo v tomto podniku, tak jsme se rozhodli toho využít, protože on stejně nikam nechodí. Protože na slevovým kuponu bylo napsáno, že se to má říct při objednávce, tak jsme to číšníkovi řekli a prej O.K. Když jsem platil, tak útrata cca 900,-. No a slevu nezapočítal. Tak mu to povídám, že jaksi zapoměl na slevu. No a on že prej to už takhle namarkoval, a že to snad je jedno, je to jen pár korun, že kupon můžeme použít příště. Byl to takovej 20letej sopel. Ty woe, jsem na něj vypěnil jak bublifuk. Říkám mu, že je to jeho problém a ať si těch cca 350,- slevy cvakne ze svý kapsy, že je to přece jedno, vždyť je to pár korun. Supěl pěkně a šel to přemarkovat na kasu. Samozřejmě nedostal ani kačku dýška. Od tý doby jsme tam nebyli. Chování strašný. Pár známejch už taky říkalo, že jsou tam strašný číšníci a dokonce prej se mstí tak, že flušou do jídla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tve vypocty jsou sice mozna vzoreckove dobre, ale pokud jsi si nevsiml, zijes v kocourkove, kde se na vzorecky moc nehraje, tudiz by jsi si mel na to zvyknout a proste si jen zanadavat...

Davone, nehodlám a nebudu si zvykat. Kdyby si všichni zvykali a nikdo se neozval, ani si nedovedu představit, jak by to tady vypadalo. Právě že je potřeba se ozvat a tlačit proti takovejm věcem. Teď to myslím obecně. Vždyť všecky všivárny umožňuje jen lhostejnost. Když všivák dostane přes držku, tak se stáhne do mezí, když něco zkusí a projde to, tak příště zkusí víc.

A to mně taky pěkně sere, jak každej drží hubu a nechá si všecko líbit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to ze to napises tady na forum je kanal kde si to vsichni prectou a zmenis svet... :)

Tady s tím těžko něco udělám, je to jen téma k diskusi. Co pro to třeba můžu udělat je to, že například českého taxíka použiju jen v nevyhnutelném případě. Kdyby to udělal každý, bylo by to znát. Taky pro to můžu udělat to, že dám najevo souhlas s tím, aby těm, co si nedaj říct odejmuli licenci. Ano, není to moc, ale milion krát nic umoří i vola.

Taky můžu vyjádřit nesouhlas s prodejem a fixlováním se serviskama, bojkotem, či oznámením kradeného zboží... Pokud to udělám sám, tak je to k ničemu. Čím víc lidí to ale udělá, tím toho bude méně.

A to mám pocit, spoustě lidem nedochází, a pak se diví, že serviska není pravá, že mají vykradené auto, že je obral taxikář,... Ale je zajímavé, že když někoho něco takového potká, pak se strašně diví a nadává, přičemž se před tím nikterak nesnažil alespoň symbolicky tomu bránit. Jak se říká, v jednotě je síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tve vypocty jsou sice mozna vzoreckove dobre, ale pokud jsi si nevsiml, zijes v kocourkove, kde se na vzorecky moc nehraje, tudiz by jsi si mel na to zvyknout a proste si jen zanadavat...

Davone, nehodlám a nebudu si zvykat. Kdyby si všichni zvykali a nikdo se neozval, ani si nedovedu představit, jak by to tady vypadalo. Právě že je potřeba se ozvat a tlačit proti takovejm věcem. Teď to myslím obecně. Vždyť všecky všivárny umožňuje jen lhostejnost. Když všivák dostane přes držku, tak se stáhne do mezí, když něco zkusí a projde to, tak příště zkusí víc.

A to mně taky pěkně sere, jak každej drží hubu a nechá si všecko líbit.

Koukam ze ty jsi takovy nas maly Don Quijote ....bojujes s vetrnymi mlyny ......-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sam pred sebou ale pises to nam....

nějak jsi to nepochopil. Sem tady o sobě nepsal. Ale to je jedno, původní téma bylo jiné.

Tomasi, ja uz to vzdal, je to marny :( Myslim ty boje...

:palec2:

Proc se tedy treba lide nevzbouri a nebojuji proti tem sikulum ve vlade, kauza strida druhou, proti bankam, jaky chteji nehorazny prachy na urokach, proti stavebnim firmam, jak sideji material a vysledek je, ze je pak slyset od sousedu padat tuzka na zem, proti platum oproti zapadu??? Je to vse na strasny rozebirani a naprosto na HOVNO!!!

Podstata byla, ze taxikari jsou nenazrany, to jsme jiz slyseli, mnozi z nas to vedi a dal?

To ze das nekomu na drzku a myslis si, ze se stahne, mam zkusenosti opacne, spise se bude mstit a hledat, jak udelat, aby jsi se citil jako on, kdyz dostaval na tu drzku! Stahne se clovek, co ma v palici mozek, uvedomi si, ze asi neni neco uplne v poradku, ale je jich cim dal mene. Zase to neplati na vsechny, ale vetsina tehle s "hrosi kuzi" jsou proste levaci a sfine od prirody...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pred rokem jsem mel moznost absolvovat 1/2 rocni sluzebku do ruskeho Togliatti (Samara) na lakovnu fy. Lada...obcas jsme do prace jezdili taxikem...bylo to zhruba 5 km a platili jsme 30 rublu (cca 25,-Kc)...Na druhou stranu benzin 95 stal 18 rublu a ty auta byly strasny spinavy plecky (vetsinou Lada Samara nebo Zigul), ale to tam byly vsechny!!! Ale myslim, ze i tak to byly rozumny ceny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sam pred sebou ale pises to nam....

nějak jsi to nepochopil. Sem tady o sobě nepsal. Ale to je jedno, původní téma bylo jiné.

spis si nepochopil ty me...

stezujes si, vypocitavas a ptas se nas na nazor. ok

pak nam predhodis ze to delas kvuli tomu aby ses pred sebou mene stydel...ale to me treba je jedno...ale to je fuk :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sam pred sebou ale pises to nam....

nějak jsi to nepochopil. Sem tady o sobě nepsal. Ale to je jedno, původní téma bylo jiné.

Tomasi, ja uz to vzdal, je to marny :( Myslim ty boje...

:palec2:

Proc se tedy treba lide nevzbouri a nebojuji proti tem sikulum ve vlade, kauza strida druhou, proti bankam, jaky chteji nehorazny prachy na urokach, proti stavebnim firmam, jak sideji material a vysledek je, ze je pak slyset od sousedu padat tuzka na zem, proti platum oproti zapadu??? Je to vse na strasny rozebirani a naprosto na HOVNO!!!

Podstata byla, ze taxikari jsou nenazrany, to jsme jiz slyseli, mnozi z nas to vedi a dal?

To ze das nekomu na drzku a myslis si, ze se stahne, mam zkusenosti opacne, spise se bude mstit a hledat, jak udelat, aby jsi se citil jako on, kdyz dostaval na tu drzku! Stahne se clovek, co ma v palici mozek, uvedomi si, ze asi neni neco uplne v poradku, ale je jich cim dal mene. Zase to neplati na vsechny, ale vetsina tehle s "hrosi kuzi" jsou proste levaci a sfine od prirody...

Naprosty souhlas :palec2: ....jit do potycky s debilem je o drzku a porad si rikam ze zdravi me rodiny a me samotne je to nejdulezitejsi ....takze drzet hubu myslet si sve, a hledat lepsi podnik, sluzby atd......

debilovi o nic nejde, ten to ma v popisu prace, takze kdyz me nejaky cucak pri placeni natahne o deset nebo dvacet korun a mysli si ze je on je v knajpě jediny co umi pocitat me spise pobavi a sleduju jake nervy proziva pri premysleni jestli sem si toho vsiml nebo ne....samozrejme ze priste neprijdu znova na obed, ale abych delal toco kvuli par kacek,z toho uz sem vyrostl...sere me tolik veci ze kdybych mel resit kazdeho pokus jak me nejak natahnout tak od rana do vecera nedelam nic jineho nez kontroluju vsecko kolem sebe a neustale se hadam....a to se nevyplati .-)))

kol110

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...