Přejít na obsah

ČESKO:NĚMECKO


Peete

Doporučené příspěvky

Otres :o ??? Tak nevim na jakej zapas si koukal, ale asi nasi s nemci to nebyli. Fotbal nadhernej, konecne uz zacinali i kombinavat a ne hrat jenom na Kolera nakopavanou. To, ze se jim nepovedlo dat dalsi gol je holt smula, ale nemci hrali dobre dozadu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otres :o ??? Tak nevim na jakej zapas si koukal, ale asi nasi s nemci to nebyli. Fotbal nadhernej, konecne uz zacinali i kombinavat a ne hrat jenom na Kolera nakopavanou. To, ze se jim nepovedlo dat dalsi gol je holt smula, ale nemci hrali dobre dozadu.

:smich: Si vtipnej hochu.... -_-

Právě že celá naše hra ( spíš tak 85% z včerejšího zápasu) spočívala v tom dávat to na Kolera kterej ale jak všichni víme je dřevák a nedokáže spracovat těma jeho dlouhejma nohama přihrávku... :p nee ale hlavně nedostal žádnej prostor od skopčáků... ;) no a ten gól co jsme dali promiň ale náhoda jak blázen kdyby ta střela nešla do Baroše a od toho se to bůhví jak neodrazilo tak by to šlo ´přesně tam co stál golman a nic by z toho nebylo...

Takže jestli si myslíš že hráli dobře tak to nevim, podle mě měli na mnohem mnohem víc pěkná hra to byla úpsledních max. 20 minut co tam nastoupil Kováč a probudil se Baroš... Toť můj názor...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno sice souper mel moznost dat dalsi, to my jsme meli taky. Ale za posledni dobu (kam radim MS), to byl jejich asi nejlepsi zapas. Na MS to bylo tak, ze ta hra byla kompletne zalozena na nakopu na Kolera, a kdyz tam pak nebyl, nevedeli co maj hrat. Btw. na Kolera sla tak pulka prihravek (ale nechci se tu hadat jestli to bylo 80 nebo 50 nebo 10 % :D ) a na to, ze u nej vetsinou byli 2-3 gersaci, tak mockrat ten mic neztratil. Koler je tam stejne jen na natahnuti soupere na sebe, aby mel nekdo dalsi prostor pro hru a pak na standartni situac.e Gol sice byla nahoda, ale o tom je fotbal, proste kdyz nemas stesti, tak nevyhrajes. -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já koukal úplně na jinej zápas než gh0 :unsure:

Není mě jasný kdy a kde jsme mohli dát ještě nějaký góly??!!

Galásek, Baros, Plašil a stoperská dvojice byl otřesnej výkon.

Rosický se snažil, ale neměl s kým.

Koller pozbíral neuvěřitelnej počet balónů, ale dopředu bohužel nič moč.

Polák jo, ale jinak bída a utrpení.

A jednoznačně nejlepší zápas po MS naši předvedli na Slovensku ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Otres :o ??? Tak nevim na jakej zapas si koukal, ale asi nasi s nemci to nebyli. Fotbal nadhernej, konecne uz zacinali i kombinavat a ne hrat jenom na Kolera nakopavanou. To, ze se jim nepovedlo dat dalsi gol je holt smula, ale nemci hrali dobre dozadu.

ty wo.e na jakej zápas jsi se díval ty?určitě nééé na Česko -Německo ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove to byla naprosta tragedie .... !!! Muzeme bejt radi, ze to na skore nebyl vyprask ...

Dokud narodak povede ten duchodce tak se vysledku nedockame. MS v Nemecku nestaciklo?

A zaverem si rejpnu do toho bl*ba Plasila ... tak nevyrovnaneho fotbalistu jsem nevidel ... nechapu, nechapu. Jsem jen prekvapen, ze nebyl povolan Štajner a dalsi ESA pana trenera.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...