Přejít na obsah

ČESKO:NĚMECKO


Peete

Doporučené příspěvky

Jo jeste jedna vec, nechapu jak nekdo muze pomoouvat Kollera. Nerikam, ze mam rad vysoky fotbalisty a kdyz sem ho ze zacatku vidaval rikal sem si druhej Lokvenc, nerikam ze se mi hra nakopavanych micu na nej libi a obcas to je fakt tragicky jak nejsou schopny nic jineho vymyslet, na druhou stranu jeho strelecka bilance mluvi za vse !

K Nedvedovi - vytecnej fotbalista opravdu prvotridni, ale kdyz uz se jednou repre vzdal nikdy bych ho nevzal z5 a to ani na MS, kde bojoval se srdcem !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste jedna vec, nechapu jak nekdo muze pomoouvat Kollera. Nerikam, ze mam rad vysoky fotbalisty a kdyz sem ho ze zacatku vidaval rikal sem si druhej Lokvenc, nerikam ze se mi hra nakopavanych micu na nej libi a obcas to je fakt tragicky jak nejsou schopny nic jineho vymyslet, na druhou stranu jeho strelecka bilance mluvi za vse !

K Nedvedovi - vytecnej fotbalista opravdu prvotridni, ale kdyz uz se jednou repre vzdal nikdy bych ho nevzal z5 a to ani na MS, kde bojoval se srdcem !!!

Tak, tak za Kollera mluvi ty goly. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste jedna vec, nechapu jak nekdo muze pomoouvat Kollera. Nerikam, ze mam rad vysoky fotbalisty a kdyz sem ho ze zacatku vidaval rikal sem si druhej Lokvenc, nerikam ze se mi hra nakopavanych micu na nej libi a obcas to je fakt tragicky jak nejsou schopny nic jineho vymyslet, na druhou stranu jeho strelecka bilance mluvi za vse !

K Nedvedovi - vytecnej fotbalista opravdu prvotridni, ale kdyz uz se jednou repre vzdal nikdy bych ho nevzal z5 a to ani na MS, kde bojoval se srdcem !!!

Tak, tak za Kollera mluvi ty goly. ;)

Akorát, že tady se bavíme o Německu a pokud by za někoho měly mluvit góly - tak by to byl bohužel Baroš kol100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste jedna vec, nechapu jak nekdo muze pomoouvat Kollera. Nerikam, ze mam rad vysoky fotbalisty a kdyz sem ho ze zacatku vidaval rikal sem si druhej Lokvenc, nerikam ze se mi hra nakopavanych micu na nej libi a obcas to je fakt tragicky jak nejsou schopny nic jineho vymyslet, na druhou stranu jeho strelecka bilance mluvi za vse !

K Nedvedovi - vytecnej fotbalista opravdu prvotridni, ale kdyz uz se jednou repre vzdal nikdy bych ho nevzal z5 a to ani na MS, kde bojoval se srdcem !!!

Tak, tak za Kollera mluvi ty goly. ;)

Akorát, že tady se bavíme o Německu a pokud by za někoho měly mluvit góly - tak by to byl bohužel Baroš kol100

Ten by ho ani nedal, kdyby ho Polak nenakopl=))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste jedna vec, nechapu jak nekdo muze pomoouvat Kollera. Nerikam, ze mam rad vysoky fotbalisty a kdyz sem ho ze zacatku vidaval rikal sem si druhej Lokvenc, nerikam ze se mi hra nakopavanych micu na nej libi a obcas to je fakt tragicky jak nejsou schopny nic jineho vymyslet, na druhou stranu jeho strelecka bilance mluvi za vse !

K Nedvedovi - vytecnej fotbalista opravdu prvotridni, ale kdyz uz se jednou repre vzdal nikdy bych ho nevzal z5 a to ani na MS, kde bojoval se srdcem !!!

Tak, tak za Kollera mluvi ty goly. ;)

Akorát, že tady se bavíme o Německu a pokud by za někoho měly mluvit góly - tak by to byl bohužel Baroš kol100

Ten by ho ani nedal, kdyby ho Polak nenakopl=))

Však právě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj nazor je, ze Baros by tam nemel co delat. Myslim v repre. Jedine kdy neco zahral bylo na ME kde se mu opravdu darilo a byl tam v zivotni forme. Od prestupu do anglicke ligy, kde byl opravdu tragickej a nevidel sem snad jedinej zapas kde by se mi libilo jak hral, nehraje nic !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste jedna vec, nechapu jak nekdo muze pomoouvat Kollera.

Nevím no asi jsem vůči Kolerovi zaujatej ale prostě se mi jeho styl hry nelíbí... Je zkrátka takovej dřevěnej, nemotornej nemůžu si pomoct... ;)

Editováno: , autor: Peete
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muj nazor je, ze Baros by tam nemel co delat. Myslim v repre. Jedine kdy neco zahral bylo na ME kde se mu opravdu darilo a byl tam v zivotni forme. Od prestupu do anglicke ligy, kde byl opravdu tragickej a nevidel sem snad jedinej zapas kde by se mi libilo jak hral, nehraje nic !!!

Ale musíš uznat že tech posledních asi 20 minut to tam tahal ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jeste jedna vec, nechapu jak nekdo muze pomoouvat Kollera.

Nevím no asi jsem vůči Kolerovi zaujatej ale prostě se mi jeho styl hry nelíbí... Je zkrátka takovej dřevěnej, nemotornej nemůžu si pomoct... ;)

Nemotornej jen vypada protoze je vysokej.

nynyny :p on je prostě velkej a neohrabanej DINO... :smich::smich:-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, kdyby vyhráli, to by bylo jiný : "jen at si kluci užijou, zasloužej si to". A takhle si na nich ta pizda vošklivá brejlatá Douchová hojila mindráčky, nebo co. Jestli se tam mezi těma VIP štětkama motala, tak si dovedu představit, jak jí hoši okomentovali lol

Na tom možná něco bude <_< když jsem ji viděl.... Asi ji mrzelo, že ji nepozvali taky... :smich::smich::smich: třeba by si ráda :prc::prc: a pak ještě jednou :prc::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že Vás to baví řešit nějaký fotbalistky. Kdyby aspoň když vyhrajou zlevnili chleba. Vlastně je to jedno, protože oni nevyhrávají takže by stejně nebyl. Taklhe je to akorát k ho..v..nu. Golf - to je umění, nebo tenis basketball. To je mnohem lepší. To sou profíci a né banda propocenejch volíků který se honí za kulatým nesmyslem a kdyt nedají gola tak si rvou vlasy :laugh.gif

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Snad to ve středu zvládnou proti tomu Kypru a pokud ne tak.. :fakac:  :D

mali by ste tam vyhrat, ked sme tam utrpeli vyhru my.... :D:D

Však za hodinku a něco to vypukne a uvidíme no...

No a když jste je porazili vy tak to pro nás nebude žádnej problém.. :p:D-_--_-

naozaj to nebol problem !

1:0

:smich::smich::smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...