Přejít na obsah

zamena kolies


Lajos

Doporučené příspěvky

Pneu v predu uz mam ciastocne ojazdene, a chcem teda kolesa z predu prehodit do zadu a opacne. Pneu nemaju urceny smer rotacie, tak sa chcem spytat, ci sa prehadzuju skriza, alebo len lave predne miesto laveho zadneho...

Pokud máš geometrii a vůbec podvozek OK, pak je to si myslím jedno. Já nechávám jen disky tam kde jsou, to znamená, že přezouvám pneu ;) Ale nejsem odborník, je to jen můj názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pneu v predu uz mam ciastocne ojazdene, a chcem teda kolesa z predu prehodit do zadu a opacne. Pneu nemaju urceny smer rotacie, tak sa chcem spytat, ci sa prehadzuju skriza, alebo len lave predne miesto laveho zadneho...

Pokud máš geometrii a vůbec podvozek OK, pak je to si myslím jedno. Já nechávám jen disky tam kde jsou, to znamená, že přezouvám pneu ;) Ale nejsem odborník, je to jen můj názor :)

prosímtě vyměň PP za PZ atd. neměň to do kříže ať se ti nemění směr rotace i když na plášti není dána. Jednoduché zákony fyziky při té rotaci..... :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi,co ma za pneu,pokud sipka,tak jen pz za pp,ale pokud tam ma insaid nebo outsaide,tak ty tocit pz za lp muze,ale ma to svoje pro a proti,mrkni na pneu,pokud na ni nejsou plosky,myslim tim ze zadu,takova pilka,kdyz prejedes rukou po pneu,mohlo by te to pak hucet nebo trosku tahnout na stranu,ale kokty na to moc na chylne nejsou,pilky sice delaji,ale tocit muzes bez naledku,horsi fabky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zalezi,co ma za pneu,pokud sipka,tak jen pz za pp,ale pokud tam ma insaid nebo outsaide,tak ty tocit pz za lp muze,ale ma to svoje pro a proti,mrkni na pneu,pokud na ni nejsou plosky,myslim tim ze zadu,takova pilka,kdyz prejedes rukou po pneu,mohlo by te to pak hucet nebo trosku tahnout na stranu,ale kokty na to moc na chylne nejsou,pilky sice delaji,ale tocit muzes bez naledku,horsi fabky

prosímtě ten materiál pláště naučíš jeden směr rotace a tak to musí zůstat, a vyprdni se na nějaké plošky atd, odstředivka s molekulou materiálu udělá takové divy, že určitě není zvědavá na to aby jí někdo přeučoval na obrácenou rotaci. V praxi se to asi dá a možná to ani nepoznáš, ale jestli nemusíš tak to nedělej-je to prasečina!!! :prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...