Přejít na obsah

Narva H4 90W Range Power White


SnakeBR

Doporučené příspěvky

Podle mě to nikdo nezjistí jen tak. Když už to tam máš tak bych to tam nechal pokud nikoho neoslnuješ.

hmmm aj som si myslel, ale predajca mi povedal ze kludne si ich tam mozem dat. Ak by ma chytili mozem za to dostat pokutu? Kurnik,asi si ich vymenim za tie iste len 55W.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim co to udela ale s paticemi,kde jsou konektory zarovek,davaji tepla jak prase,svetlam to neublizi,pokud mas skla...a jeste nevim,zda to nevypali prepinac svetel,urcite to sviti paradne,ale pak ta oprava

No ja som tam mal asi pred 2 rokmi tiez 90W ale klasicke svetla a nic sa nestalo.. No a da sa nejako tomu predist? ten prepinac svetel sa da nahradit za iny aby to vydrzal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nemate niekdo namontovane nejake 90W ziarovky? Chcem vediet ze ci to vydrzi parabola atd... Buduci vikend cestujem do Brna prevazne vnoci, a nechcem aby sa mi nieco zo ziarovkami stalo. V servise mi vraveli ze by sa nemalo nic stat a malo by to vydrzat. No nie som si celkom isty tak chcem vase rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi, nemate niekdo namontovane nejake 90W ziarovky? Chcem vediet ze ci to vydrzi parabola atd... Buduci vikend cestujem do Brna prevazne vnoci, a nechcem aby sa mi nieco zo ziarovkami stalo. V servise mi vraveli ze by sa nemalo nic stat a malo by to vydrzat. No nie som si celkom isty tak chcem vase rady.

Bacha na to, někdo už to tady psal, ale opravdu můžeš oddělat přepínač, protože relátko je dělaný bez velké rezervy. Řešil jsem obdobný problém, dával jsem přídavné dálkové a v každé mám H3 100W a chtěl jsem to napíchnout na klasické dálky s relátkem. Výpočtem by to nevydrželo a tak jsem přidával samostatné na přídavné dálky. Ale potíž může vzniknout i v těch paticích u tvých H4 90W, jsou tam opravdu jen takové kabely tip ťop. Možná ti to neudělalo nic po 120 km, ale myslím že je otázka času a něco se přihodí.

Kolegové toto řešili a od těchto H4 upustili, raději šli do klasických se zvýšenou svítivostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bacha na tie 90 W žiarovky. Nikto, opakujem nikto vám nezaručí, že sa vašim svetlám nič nestane. žiarovka je tepelný spotrebič. Tzn. produktom okrem svetla je hlavne teplo. Nestojí to za výmenu paraboly. To už radšej klasické 60/55W so zvýšenou svietivosťou. Ale nie "trhové". Veľa ľudí odporúča OSRAM SILVERSTAR. Mám s tým skúsensoti a som spokojný.

http://www.osram.sk/produkte/automobil/silverstar/index.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prosímtě kdybys to tady četl pořádně všechno, tak ti bude jasné, ŽE NÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ, zničíš tu plastovou parabolu, pokud máš sklo, budou ti hořet dráty, patky a ja nevím co všechno, nějakých pár kilometrů to i vydrží. Já před lety oddělal nejen parabolu, ale nakonec jsem byl tak chytrý, že jsem zesílil pojistku a důsledkem toho zku*vil spínačku, která byla první na řadě a nevydržela-jebej to a dej na rady těch co už o tom něco ví :prc::prc:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz dlouho, mozna pres 10 let, pouzivam Osram 80/100W. Nejdrive na Felicii, ted na Octavii (facelift).

Naprosto bez problemu. Jen je potreba dbat na spravne serizeni svetel a sklapet svetla pri nalozeni.

Sviti to o poznani lip, ale zase ne tak, aby to policejni hlidka zvenku poznala. STK taky v pohode.

Maji jen jednu nectnost - kratsi zivotnost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já raději používám 55W, ale větší svítivost a je to o poznání lepší. Teď jezdím na Golden Line + 50% a svítí nádherně bíle a o 20m dál. Je to fakt poznat a hlavně v noci na bílém značení na silnici a na značkách. Je to nádhera. Jako rezervní mám LongLife +100% a je to taky nádhera. Svítí méně bíle, jak ty Goldny, ale svit jako ve dne. Žádné oslňování. Nestalo by se mi, že by na mě někdo blikal. Doporučuji. :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja uz dlouho, mozna pres 10 let, pouzivam Osram 80/100W. Nejdrive na Felicii, ted na Octavii (facelift).

Naprosto bez problemu. Jen je potreba dbat na spravne serizeni svetel a sklapet svetla pri nalozeni.

Sviti to o poznani lip, ale zase ne tak, aby to policejni hlidka zvenku poznala. STK taky v pohode.

Maji jen jednu nectnost - kratsi zivotnost.

máš pravdu, více se hřejí a tak když se delší dobu stojí, je lepší zhasnout. Měl jsem je v původním autě - tedy i jiné značky. Tam jsem se nějak nebál následků, levné díly, sklo na parabole. chtěl jsem to samé na OI, ale jak jsem psal 8 z 10-ti měli potíže. 2 jezdili bez potíží a drželo jim to tam. Ale to spíše s ohledem na jejich počet, byla jen světlá vyjímka....

Jak se znám, určitě bych patřil do té druhé skupiny... lol Proto raději klasika se zvýšenou svítivostí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já raději používám 55W, ale větší svítivost a je to o poznání lepší. Teď jezdím na Golden Line + 50% a svítí nádherně bíle a o 20m dál. Je to fakt poznat a hlavně v noci na bílém značení na silnici a na značkách. Je to nádhera. Jako rezervní mám LongLife +100% a je to taky nádhera. Svítí méně bíle, jak ty Goldny, ale svit jako ve dne. Žádné oslňování. Nestalo by se mi, že by na mě někdo blikal. Doporučuji. :palec2: :palec2: :palec2:

tie golden line to je znacka, alebo aka znacka su tie goldeny?

ja mam osram silverstar 55w a zatial v pohode uz svietia asi rok ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já raději používám 55W, ale větší svítivost a je to o poznání lepší. Teď jezdím na Golden Line + 50% a svítí nádherně bíle a o 20m dál. Je to fakt poznat a hlavně v noci na bílém značení na silnici a na značkách. Je to nádhera. Jako rezervní mám LongLife +100% a je to taky nádhera. Svítí méně bíle, jak ty Goldny, ale svit jako ve dne. Žádné oslňování. Nestalo by se mi, že by na mě někdo blikal. Doporučuji. :palec2::palec2::palec2:

tie golden line to je znacka, alebo aka znacka su tie goldeny?

ja mam osram silverstar 55w a zatial v pohode uz svietia asi rok ;)

Značku netuším, co to je, ale jsem s nimi fakt spokojený.

post-6110-1177047718_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...