Přejít na obsah

Chybička - Krejčíř


MichalF

Doporučené příspěvky

Taky jsem to právě dočetl. To je vůl. Tolik peněz a nechá se chytit!!! No jo, v Africe jsou jiní fízli, než u nás. Jím je po něm ho*no a chytnou ho. U nás je na něj zátah jak prase a stejně jim uteče. Ale je to asi tím, že utíkal z domácího hřiště, kde měl výhodu. V Africe to tak moc nezná!!!

Editováno: , autor: Matys06
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem to právě dočetl. To je vůl. Tolik peněz a nechá se chytit!!! No jo, v Africe jsou jiní fízli, než u nás. Jím je po něm ho*no a chytnou ho. U nás je na něj zátah jak prase a stejně jim uteče. Ale je to asi tím, že utíkal z domácího hřiště, kde měl výhodu. V Africe to tak moc nezná!!!

Ja myslim, ze spis v te africe neznaj tu menu co jim nabizel € a $ takze proto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekdo ho hold hezky pocesku praksnul a ted si langer dement bude honit tricko.....nemyslim si ze cestí policajti jsou schopni honit po svete nekoho jako je on.

Krejcir je sice bajkar jako krava, budiz prikladem jeho opravdu genialní kniha plna nesmyslu a lzi, ale zase díky svym ne spatnym kontaktum neni blby a uz vubec ne tak neschopny aby za nim ty prachy nemohly prijit samy.....hold se chytil na typickou ceskou past, aneb never nikomu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak docela jsem čučel. Přišel k hotovému a dělá že ho chytil, doktor. Ty policisté co na tom makali na něj musej být slušně nasraný takhle si přivlastnit cizí zásluhy.

ty jo ted na to čumím ve zprávách ten Langer není normální dělá jako kdyby ho chytil on...se asi pos*ru
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak docela jsem čučel. Přišel k hotovému a dělá že ho chytil, doktor. Ty policisté co na tom makali na něj musej být slušně nasraný takhle si přivlastnit cizí zásluhy.
ty jo ted na to čumím ve zprávách ten Langer není normální dělá jako kdyby ho chytil on...se asi pos*ru

Ale to je se vsim, kdyz se neco povede, tak za zasluhu se ti prihlasi kazdej, ale kdyz se neco posere tak nikdo :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...