Přejít na obsah

MKM 1.20 Lite - Motordiag Komfort Manager - nová verze!


vagus

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
kup si normální.pro Hex asi nebudou

cosby', nevies mi s tymto poradit ?

"No ja som sa s tym trosku hral, ide mi nastavit tie okna dalkovym, aj zvukovy signal po zamceni/odomceni mi ide, ale nefunguje mi si zamykani po rozjeti, odemykani po vyndani klicku. je to zaskrtnute, ale ked sa rozjedu, tak to nezamkne. "

Editováno: , autor: jaydoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím všechny odborníky, mám na Vás jeden dotaz. Mám Octu SLX TDI rv1999, mr2000, ale bez dálky. Šla by dodělat origo dálka v klíčku? Samozřejmě bych někde musel sehnat staré klíčky 433MHz. Předělávat na komfort 3G se mi nechce - moc peněz.

Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na strankach Motordiagu se pise, ze je treba kabel Fast KKL. USB nebo COM, to je celkem jedno. Pouzivam kabel s optocleny se kterym tato Lite verze samozrejme nefunguje, to se ani neda cekat.

Prosim dokaze nekdo rici jestli na MKM staci kabel s jednoduchou K-line (treba ten jednoduchoucky se dvema tranzistory :-) nebo je opravdu treba KKL kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim... ja som si uspesne aktivoval dotahovanie a otvaranie okien pomocou tohoto softu, ale uz sa do komfortky neviem dostat... Co teraz ? Vsetko inak funguje... Len VAG ani MKM nevie tu jednotku otvorit...

Mám stejný "problém" u Bory.. vše mi šlo a pořád funguje, jen se do jednotky teď nejde dostat. Asi bude třeba poprosit Vaguse... tedy pokud jste to někdo již neřešil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 4 týdny později...

Jen takovej poznatek užívání:

když auto zamknu a dálkou vytáhnu okna, tak následné otevírání je jiné, tzn. při otevření ve dveřích cvakne jen jednou silně oproti po zamknutí bez použití fce oken odemyká jakoby na dvakrát, cvakne jednou silně a následně slabě,

co to že to tak neví někdo?

Jinak auto je zamklý asi stejně, no nevim prostě ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...