Přejít na obsah

Simbol na přepínači.


Liboro

Doporučené příspěvky

No a nějaký ná zor na ten sYYYYmbol nemáš, když njsi ZADNEJ BRUTAL CESTINAR, CESTINA MA I HACKY A CARKY!!!!!!!

Ted si mi to dal lol

Ne zadnej nazor na ten sYmbol nemam,ale to I me fakt flaklo prez oci.Bez hacku pisu proto,ze jsem tak zvyklej(jsem deformovanej IT pracant)a porad to vypada lip,nez kdibich ťy napsal,ze na gramatycki chibi se kouka o poznaňi hur,nez na psanej text bez dyakrytyky fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a nějaký ná zor na ten sYYYYmbol nemáš, když njsi ZADNEJ BRUTAL CESTINAR, CESTINA MA I HACKY A CARKY!!!!!!!

Ted si mi to dal lol

Ne zadnej nazor na ten sYmbol nemam,ale to I me fakt flaklo prez oci.Bez hacku pisu proto,ze jsem tak zvyklej(jsem deformovanej IT pracant)a porad to vypada lip,nez kdibich ťy napsal,ze na gramatycki chibi se kouka o poznaňi hur,nez na psanej text bez dyakrytyky fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, jsem o tom jeste premyslel a mam dojem, ze kdyz ne tempomat , tak to musi byt funkce ,, coming home,,.

Tj. ze kdyz bliknes pri vypnutem klicku dalkovejma, ze to je chvilku sviti, abys dosel treba ke dverim.

Jenom nevim, zda to dela jen packa ci zda neni treba jeste spoluprace s nejakym rele apod.

V navodu k autu je podrobny popis jak ta fce. funguje... (pokud ho nemas, da se zdarma stahnout ze stranek skoda auto)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jendo TDI, děkuju za odpověď,, o této funkci taky vím, návod k obsluze mám taky. Nemám to já v autě, pouze se mi dostal do ruky přepínač který má prostě nahoře vlevo vyobrazeny přesýpací hodiny, je z roku 2005. Nijak zvlášť mě to netrápí, spíš jen pro zajímavost.

Zatím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...