Přejít na obsah

PC kolaps


TomasB

Doporučené příspěvky

Tak jsem včera normálně vypnul comp, večer jsem ho chtěl pustit a ejhle, na monitoru cabel signal disconected a dlouhý přerušovaný tón z kompu. Už jsem to vevnitř povysával, zkoušel jsem hejbat grafickou kartou a prd. Tphle se mi stalo už jednou, ale to to bylo v záruce a tehdá to měli během dne opravený. Prý to stačilo jen povysávat, ale kdo ví, co tomu opravdu bylo. Tak nevím. Alespoň že jsem zprovoznil net na NTB. Ale na zejtřek potřebuju nějaké soubory, které mám v kompu uloženy, kurfa fix.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyřešeno.

Mimochodem, díky za rady...

Ahoj . Tak to se máš dobře. Já jsem dopadl hůře. V únoru skončila záruka na desku a těď je to mrtvola. Stále se restartuje.

No a na Pentiun 4 socket 478 už desku neseženeš tak jsem musel koupit desku i nový procesor. Naštěstí data na disku zůstala.

Výrobci to mají velmi chytře vymyšleno. Mám s tím zkušenosti i z práce . životnost základní desky zpravidla končí po dvou letech. Samo po skončení záruky. Vyjimečně se některá deska dožije 4 až 5 let a velmi ojediněle o něco víc. Samozřejmě do nové desky už nejdou použít staré procesory, paměti, GK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak vyřešeno.

Mimochodem, díky za rady...

Ahoj . Tak to se máš dobře. Já jsem dopadl hůře. V únoru skončila záruka na desku a těď je to mrtvola. Stále se restartuje.

No a na Pentiun 4 socket 478 už desku neseženeš tak jsem musel koupit desku i nový procesor. Naštěstí data na disku zůstala.

Výrobci to mají velmi chytře vymyšleno. Mám s tím zkušenosti i z práce . životnost základní desky zpravidla končí po dvou letech. Samo po skončení záruky. Vyjimečně se některá deska dožije 4 až 5 let a velmi ojediněle o něco víc. Samozřejmě do nové desky už nejdou použít staré procesory, paměti, GK.

nestraš!!! Já když jsem to kupoval, tak jsem záměrně koupil na tu dobu nadupaný komp, aby to nějakej pátek drželo dech s vývojem. No dneska už je to parametrama podprůměr...

Mimochodem jsem díky tomu zjistil, že mi při záruční opravě kurvy vyměnili grafickou kartu za poloviční.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nestraš!!! Já když jsem to kupoval, tak jsem záměrně koupil na tu dobu nadupaný komp, aby to nějakej pátek drželo dech s vývojem. No dneska už je to parametrama podprůměr...

Mimochodem jsem díky tomu zjistil, že mi při záruční opravě kurvy vyměnili grafickou kartu za poloviční.

No to je na na.....ní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...