Přejít na obsah

Závody do vrchu


Kokeš

Doporučené příspěvky

Já jezdívám jen na Ecce Homo a Laudon no a potom hodně na "hobíky". FMS a Kunešovci to zabalili a ten letošní seriál KW Berg-Trophy je tak roztahaný, že se na moc závodů asi nepodívám :( Určitě Šternberk a Vrbno, ale dál...? Nejvíce mne mrzí Bratrušov, to byla nádherná trať.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
ece se mě už zdá hodně komerční,už to není co bejvalo

Buďme upřímní, hobíci už taky nejsou jen o tom zápalu. Ještě před třemi roky moc jezdců nemělo ani závodní gumy a dnes už je běžné i nahřívání a na obyč by pomalu nikdo nejel. O autech ani nemluvím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ece se mě už zdá hodně komerční,už to není co bejvalo

Buďme upřímní, hobíci už taky nejsou jen o tom zápalu. Ještě před třemi roky moc jezdců nemělo ani závodní gumy a dnes už je běžné i nahřívání a na obyč by pomalu nikdo nejel. O autech ani nemluvím.

jo,ale furt tisíckrát lepší jak normal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ece se mě už zdá hodně komerční,už to není co bejvalo

Buďme upřímní, hobíci už taky nejsou jen o tom zápalu. Ještě před třemi roky moc jezdců nemělo ani závodní gumy a dnes už je běžné i nahřívání a na obyč by pomalu nikdo nejel. O autech ani nemluvím.

jo,ale furt tisíckrát lepší jak normal

Aspoň jsou všichni (nebo se tak dokonale tváří) v pohodě a kamarádi. Když se jednomu něco pokazí tak ostatní skáčou a snaží se pomoct jak to jen jde. Najdou se vyjímky jako všude, ale v jaké oblasti ne, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ece se mě už zdá hodně komerční,už to není co bejvalo

Buďme upřímní, hobíci už taky nejsou jen o tom zápalu. Ještě před třemi roky moc jezdců nemělo ani závodní gumy a dnes už je běžné i nahřívání a na obyč by pomalu nikdo nejel. O autech ani nemluvím.

jo,ale furt tisíckrát lepší jak normal

Aspoň jsou všichni (nebo se tak dokonale tváří) v pohodě a kamarádi. Když se jednomu něco pokazí tak ostatní skáčou a snaží se pomoct jak to jen jde. Najdou se vyjímky jako všude, ale v jaké oblasti ne, že?

jjj,o pomoci a vzájemném kamarádství osob spojené jedním koníčkem,a ne vo totálním utajení auta,nesnášenlivostí apod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...