Přejít na obsah

Fabia II RS


Host Reso

Doporučené příspěvky

Ono taky když do těch aut leze jeden člověk za druhým a každej tam hňápne jak do cizího, tak se není čemu divit.

To musí něco vydržet, ne? V minulém služebáku po 150tis a 5ti letech jsem to neměl zdaleka takhle "dojetý". Tady to bude spíše tím, jak tam lidi jen "nasednou" napříč, aby se jukli, co?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co já vím, je to možný. Mi přišlo, že minimálně polovina lidí tam prostě hňápne tím stylem, že sedne přesně na to boční vedení a pak se nějak šoupou do sedadla...a ta kůža toho taky moc nevydrží, viz některý fotky OII RS.

Editováno: , autor: SKAJA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nó mit takhle jety ten bok sedacky u ridice uz po par dnech na vystave o necem svedci... :kuk:

Jinak k exterieru, odmyslete si peckovy kola a je to hodne slabe.. stejne tak na ten volant si nemohu zvyknout, kdyby dali aspon multifunkcni jako ma SB2..

..taky me uz od zacatku RM a pak FII vadi ty lacine vnitrni plastove kliky dveri, pokud jsou ve stribrny tak to je snad jeste hotrsi... ve vyssich vybavach by tam mel byt chrom..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...