Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Dix: psal jsem to i tady o stranku zpet, ale to je jedno, na tom vubec nesejde. Dost me ten motor zajima, hlavne ve srovnani s 1.6 FSI co mam ted v OII. Musim se nekde v tom svezt. Sice zatim je muj favorit 1.8 TSI v Ambiente, ale kdyby ta 1.4 TSI jezdila taky dobre, tak mozna bych vzal ju a vybavu elegance, i kdyz to asi nee, ja radsi silnejsi motor nez vybavu :)

Editováno: , autor: Marios
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo by smutny, kdyby Golf nebyl lepsi. OII uz ma konstrukcne pet let a rok byla v supliku, protoze sla dobre na odbyt stara. Cenove je Golf hodne atraktivni, ceny FII jsou uz stejne skoro nejnizsi z relevantnich znacek. Ale ocividne budou muset dolu. Aspon ve vyssich verzich. Kdo tenhle masakr prezije, to fakt nevim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo no Honda ma problemy ... a odnesl to muj team ve F1 :( Kazdopadne kdybych si mel vybrat za rekneme stejnou cenu CR-V a Scouta, tak bych mel naprosto jasno co si vybrat !

Test je v Auto 7.Je tam test 1.4 TSI Elegance v combi.Jinak dneska jsem viděl dvě Elegancky nepředváděčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím ludia, mám takú otázku, pozrel som si zopár faceliftovaných Octavií na Slovensku, a nie všetky detaily sú totožné so skutočným faceliftom, napr. strešná anténna je zhodná s OII pre faceliftom, myslím tým, že nie je sklopná. Takisto môžu byť aj ďalšie veci, ktoré nemusia byť zhodné s faceliftom. Ak viete niekto prečo, a dokedy táto situácia potrvá, prosím dajte vedieť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno alvisio právě píše že neměla,. ale stejně mi přijde, že v těch anténách mají "nepořádek", na naší FII měla být taky asi sklopná a je tam odnímatelná (asi taky měli nějaké starší díly na skladě, akorát nevím odkud, protože FI měla anténu sklopnou) lol

A co sem viděl OII, tak tam právě byla všude sklopná, tak mě to zmátlo :unsure:

A SII má pro změnu odnímatelnou nesklopnou, tak nevím, proč to má každý model jinak

Editováno: , autor: HjM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko říct...ona škodovka s těmahle "drobnostma" vůbec ráda pořád jaksi experimentuje, místo aby udělali jednou pořádnou ploutev a šmitec ;) ...ale nakonec je to stejně fuk, odnímatelnou ti aspoň ukradnou, u sklopné ju musí vyrvat a dojebou ti celej ten základ na střeše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

alvisio: Důvod je jednoduchý - vyprázdnění skladů. Prostě dokud jsou starší díly na skladě, tak se montují tyto. Třeba FL měl dostat nové madlo na kryt podlahy v kufru, ale to se dává pořád staré, dokud nedojdou zásoby apod...

a ty změny na podvozku už jedou, nebo budou realizovány až "později"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem koukal na facelift Scout - sem myslel že tam bude víc věcí vyměněnejch. V interiéru jsem se díval, ale nefotil - madlo je, středový tunel je z face, volant taky. Jsem myslel že poladí i předek do faceliftu a né jen detaily jako zadní světla a zrcátka :feve:

post-2192-1228807301_thumb.jpg

post-2192-1228807306_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak včera jsem koukal na facelift Scout - sem myslel že tam bude víc věcí vyměněnejch. V interiéru jsem se díval, ale nefotil - madlo je, středový tunel je z face, volant taky. Jsem myslel že poladí i předek do faceliftu a né jen detaily jako zadní světla a zrcátka :feve:

A seš si jistej že je to ofiko face nebo si jen někdo doma hrál se svým starýcm scoutem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...