Přejít na obsah

Octavia II - Facelift


radek_m

Doporučené příspěvky

Jsem odjížděl z parkoviště a náhodou jsem si toho všiml...a pak mě tak trklo...vždyť nějak takhle to má někdo z diskuze... a když jsem zahlédl to 4x4 tak jsem sjel na RZ a hned mě to trklo... lol , pak jsem to ještě objel zepředu (jako autem, ne klíčem :p ), jestli to je ono a hle koukejme... :palec2:

jak jsem četl to "objel zepředu", tak mě taky hend napadl klíček lol jj, podobnou 100% nenajdeš :D

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja myslim, ze budeme prekvapeni. To, co ale nevim, je zmena ve vybavach. Bude neco citelnejsiho? Napr. ESP nebo 6xairbag v zakladu (neco takoveho bych si predstavoval - hlavne ted, kdyz Skoda pomalu prestava "setrit" s airbagy)?

no..já si spíše co se týče airbagů pokládám jednu otázku:nepřidají i přední bagy v případě N1?!..co vím,tak od příštího roku v dubnu/květnu bude auto kategrie N1 jen v tom,že bude mít určitou předepsanou možnou nosnost,jinak mříž z aut zmizí..-každopádně auta s mříží si ji sice možná vyndají,ale airbagy chybí,že..4 Bagy nejsou nic převratného... :feve:

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no..já si spíše co se týče airbagů pokládám jednu otázku:nepřidají i přední bagy v případě N1?!..co vím,tak od příštího roku v dubnu/květnu bude auto kategrie N1 jen v tom,že bude mít určitou předepsanou možnou nosnost,jinak mříž z aut zmizí..-každopádně auta s mříží si ji sice možná vyndají,ale airbagy chybí,že..4 Bagy nejsou nic převratného... :feve:

Někde jsem četl, že ta varianta má existovat až od r.2011, ale je možný, že si to jen blbě pamatuju. Přední bagy samozřejmě v autě jsou, ale spíš jsi myslel hlavové..ty určitě s mříží nejdou, těžko by se nafukovaly, když nemají kam :) Jinak sundat dodatečně mříž taky jen tak nepůjde, jde o auta, která tak byla schválená a případná demontáž se považuje za přestavbu. No a když výrobce řekne, že to nepovolí, tak se sundat prostě nedá. Varianta bez mříže tak bude pouze u nově vyráběných a schválených aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A proč by nešetřila..je to dáno mentalitou trhu a náročností zákazníků..v Čechách pořád ještě neoslní nikoho, když bude v autě nabízet ESP nebo 6x airbag..tady to pořád ještě ocení jen málokdo, narozdíl od třeba SRN, kde si na prvcích aktivní i pasivní bezpečnosti zakládají úplně jinak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Někde jsem četl, že ta varianta má existovat až od r.2011, ale je možný, že si to jen blbě pamatuju. Přední bagy samozřejmě v autě jsou, ale spíš jsi myslel hlavové..ty určitě s mříží nejdou, těžko by se nafukovaly, když nemají kam :) Jinak sundat dodatečně mříž taky jen tak nepůjde, jde o auta, která tak byla schválená a případná demontáž se považuje za přestavbu. No a když výrobce řekne, že to nepovolí, tak se sundat prostě nedá. Varianta bez mříže tak bude pouze u nově vyráběných a schválených aut

jó,to s tou demontáží se nějak poddá :D ..já spíše myslel zvlášť přední Bagy...teď se dodávají buď 4,nebo 8...a mohli by vymyslet i variantu 6 Bagů pro N1..

Editováno: , autor: Deny.Kr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je jasný, že podá, ale pak to na silnici taky může být za pěkný ranec ;) Jinak 8 bagů v OII ? To asi ne.. ;)

jak ne?..airbag řidič,airbag spolujezdec,airbag levý boční,airbag pravý boční, airbag levý hlavový,airbag pravý hlavový,airbag levý hlavový zadní, airbag pravý hlavový zadní..pokud umím počítat,je to 8 ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se to vezme, u nás je to 6, 2 přední, 2 boční v sedadlech a 2 hlavové po celé délce vozu. např v německu to prezentují jako 10 bagů. dva boční hlavové počítají jako 6, t.j. v předním sloupku,ve středním sloupku a v zadním sloupku. ale jinak to mají stejné jako u nás. ;)

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten hlavový je vcelku, tak není důvod ho počítat jako 2, nebo dokonce 3 ;) Škodovka oficiálně dodává do OII max. 6 bagů, těch 10 se uvádí, pokud vím, hlavně na STK u dovezených vozidel, kde zkušený technik zpočítá počet nápisů AIRBAG ve vozidle a dojdou k číslu 10. Jsou to prostě odborníci jak řemen :feve:

To Deny.. Ten hlavový přední je v předním sloupku a ten hlavový zadní je v zadním? No a k jakému potom patří ten ve středním..že by se jednou nafoukl s předním, příště se zadním bagem? :) Je prostě vcelku, takže logicky 1. To bych taky mohl počítat, že mám ve volantu 3 a spolujezdec před sebou dokonce 4 pytle (to proto, že u spolujezdce je větší) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bol som v servise a mne povedali ze tam je 6 airbagov a to bag vodiča a spolujazdca, dva bočné a ten hlavový je po celej dlžke jeden vpravo a jeden vľavo. Takze 6

on je jako celý no..ale tak já to beru jako co sedadlo,to jeden Bag..ale i tak mě to nenapadlo, pravdou je,že se to dá takhle brát..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten hlavový je vcelku, tak není důvod ho počítat jako 2, nebo dokonce 3 ;) Škodovka oficiálně dodává do OII max. 6 bagů, těch 10 se uvádí, pokud vím, hlavně na STK u dovezených vozidel, kde zkušený technik zpočítá počet nápisů AIRBAG ve vozidle a dojdou k číslu 10. Jsou to prostě odborníci jak řemen :feve:

To Deny.. Ten hlavový přední je v předním sloupku a ten hlavový zadní je v zadním? No a k jakému potom patří ten ve středním..že by se jednou nafoukl s předním, příště se zadním bagem? :) Je prostě vcelku, takže logicky 1. To bych taky mohl počítat, že mám ve volantu 3 a spolujezdec před sebou dokonce 4 pytle (to proto, že u spolujezdce je větší) :)

no, jo, asi máš pravdu-jak jsem psal: nedošlo mi, že je to 1 kus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale spíš jsi myslel hlavové..ty určitě s mříží nejdou, těžko by se nafukovaly, když nemají kam :)

Ale tohle omezení neplatí paušálně napříč značkami, mám dojem, že Škodovka jako jediná v koncernu tohle neumožňuje, jinak to bez problému jde ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...