Přejít na obsah

Přední nárazník


danone

Doporučené příspěvky

no tak z fotiek nic nebude. zacal som povolovat vsetky uchyty (tie pod listou a dolu v pravej mriezke) a ono si to tam nejako sadlo na svoje miesto :palec2: tak som uz ani nefotil a rychlo to opat pritiahol. len ten spodok ostal zveseny aj ked uz nie tak ako predtym. ale to sa nejak spravi...

No to právě spravíš tím že tam dáš ty dva držáky,jen asi budeš muset vyvrtat dvě dírky zespodu do nárazníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

neco podobneho sa stalo aj me... proste som stratil sroubu ze spodu narazniku a pri couvani se to kouslo a patnik a trhlo to.. vysledek roztrzeny naraznik.. a tak sem jeste jezdil a trhal a trhal a ted mam doma uz prichystanej RS-kovi... a vo vysledku som to nahlasil na positovnu ta se na to podivala likvidator spocital skodu 23000sk (cca nepamatam) 5 spoluucast odcitanie oprava spvojpomocne cca12t SK na ucet. a oprava? 4000cz rs-kovi(vsetne mriezok a original laku) 100fka(na kafe) segre za dovoz z praglu ;) Vymena este netusim kolko zabere ale davam si na to nejaky ten pol den o vikendu

Jinak hlasil som aj prasknuty lak na zadnom a vypadnuty senzor.. bach ho a udalost na 17000sk... kupil som od badysa cidlo cca 400cz co sa tyka laku je to fakt len tuk takze kvoli tomu nebudem nic menit.

Editováno: , autor: Rudyno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zespodu pod chladičem je ten plast(naváděč vzduchu do chladiče) přidělanej dvěma šroubama do plechovýho nosníku,ty odšroubuješ a vložíš tam ty držáky a šroubky zašroubuješ zpátky. Na držáku je takovej výstupek kterej zapadne do výřezu toho plastu chladiče.Dělá se to dobře bez nárazníku,nevím jak to pude s nasazeným nárazníkem.No a potom jen zašroubuješ dva šroubky zespodu přes nárazník do těch držáků. Doufám že to je srozumitelný.Šroubky sou samořezky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

zdravim ...

netusi niekto z miestnych guru ako je to s kompatibilitou prednych naraznikov a jednotlivych rocnikov octaviek I ? videl som v bazaroch narazniky z rv 2003 ale ja mam rv 2000 a neviem ci mi to bude sediet.

Vdaka.

Editováno: , autor: pakozdy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

záleží kterej měsíc máš??Od 8\2000 je facelift-čirá optika,ten pasuje až do teď.Od roku 96 do 7\2000 byl starej-skleněná světla!!!OK?

predsa este dotaz k narazniku. ten moj je zdeformovany - vytlaceny smerom dole. stalo sa mi to, ked som ostal vysiet na obrubniku. teraz s nim dost casto skrtam o cestu pri nejakom zhupnuti. takisto farba je dost otlcena. preto zvazujem jeho vymenu. ale novy mi ponukaju vraj komplet za 170 eur co je dost + 100eur striekanie.

na skoda-dily.cz ponukaju aj nejake taiwan narazniky za nizsiu cenu. s tymito lacnymi mate nejaku skusenost ?

ide mi hlavne o znizenie ceny.

skusim doplnit fotku narazniku aby som si vypocul Vas nazor, ci je to zrele na vymenu, alebo ci sa to oplati nejako vyrovnat.

vdaka.

takto vyzera naraznik

post-3244-12690107965459_thumb.jpg

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím,

chci se zeptat čím nejlépe opravit spodek předního nárazníku? (vytáhlý od obrubáku :) ) Mám Š octavia 1.6 sr 75kw rv 2001 tedy faceliftová verze, nárazník je ohnutý přesně uprostřed a je tam i prasklina, je to vytažený celkem dost v zime jsem štrejchal dost často o sních :feve: Nevíte někdo jestli tam přijde ještě nějaký kryt pod motor kterej by to třeba podržel ? něco jako toto:

http://www.nd-skoda-volkswagen.cz/cz/autodily-skoda/karosarske-dily/806-plastovy-kryt-pod-motor-octavia-od-r-97.html

ale stejně nevím jak by ten plast za ten ohlý lem držel :kuk: Předem děkuji za nějaký nápad, jestli nemáte někdo fotku jak je to tam poskládané bylo by to super (nárazník s krytem pod motorem).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo toto mě taky napadlo ale to mi nepřišlo moc uhledný ještě jsem si říkal jestli by nepomohlo ten plast nahřát z vnitřní strany horkovzdušnou pistolí a zatlačit ho zpátky :) a zbytek dohladit těma plastama neřešili jste to někdo ? přijde mi že starší octavky to měly řešený lépe že nárazník byl ukončený spoilerem kdežto tady není nic :feve:

Editováno: , autor: kardif
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mám O1 po FL a na předním nárazníku úplně dole, zhruba v jedné třetine mám na něm bouli. Z druhé strany je rovný, pak je boule a zase se zvedne do roviny. Je to vidět hlavně když se přichází k autu z větší dálky, že je to nad silnicí takový prohlý. Netušíte někdo čím by to mohlo být a jak se toho zbavit? Moc díky ;)

Editováno: , autor: Sprite
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravim vas, mam narazeny naraznik od hrotu kamena.

Jedna cast je vysunuta(1 x 1 cm) a ta druha je vsunuta dnu (2 x 3 cm).

Naraznik sa kupoval novy pred mesiacom, cize lakovanie je este nove.

Fotky skresluju naraznik nema ziadne skrabance ani zlomeny lak. Farba je poskodena len tam kde je to buchnute.

Vokôl buchnutia je vsetko Ok bezchyby bez pokrivenia.

Mam horkozdušnu pistol.

Viete my poradit ako to opravit ?

Popripade poradte niekoho kto by to vedel opravit za rozumnu cenu.

Ja som z Michaloviec.

Mam havarijnu ale nechcem platit spoluucast, tak prave preto by som to najradsej opravil sam. Predsa len kvoli takej blbosti by bola skoda davat novy naraznik.

Co sa tyka farby nebude problem dam namiesat taku istu kedze farba este nestihla zmenit odtien za mesiac.

post-56969-0-43887200-1302796945_thumb.j post-56969-0-79203100-1302796957_thumb.j

EDIT 18:38

Nikto nic ?

EDIT 19:55

Mozno by bolo dobre aby som kupil difuzor aby my to zakrylo a ten kusok hore uz nejako opravim.

Editováno: , autor: Wojnar
Edituj příspěvky!!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím si, že pokdu to budeš chtít dokonalé, bude muset nárazník dolů. Ale jinak taková jen tak oprava by se určitě dala udělat horkovzdušnou pistolí. Ale určitě ti sleze lak.

Já bych do promáčkliny navtral dirku, do které bych dal háček - nahřál horkovzduškou a opatrně vytahoval. U výstupku to bude stačit nahřát a zasunout. Určiutě se ti to nepovede úplně do rovna, takže bych to překytoval, přebrousil - hlavně tu hranu a dostříknul namíchaným sprejem. Vzhledem k tomu, že je to nízko, nemuselo by to být moc viditelné.

Editováno: , autor: jirina5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konecne som sa do toho pustil a urobil som rovno aj jeden stary naraznik. Stacila horkovzdusna pistol a rukavica.

Prve dve fotky su zo stareho naraznika, dalsie dve su naraznik novy ktory je na aute, a posledna foto je moj pomocnik.

Len co s tym naraznikom ktory je na aute teraz ? Rozmyslal som ze so smirglom to obrusim, vycistim riedidlom, hodim na to tmel na plasty od firmy Presto. Len pri tom bruseni mam brusit aj farbu okolo ? Tmel mam dat tak aby bol zarovno s okolitym lakom alebo ako ?

post-56969-0-61724300-1303552009_thumb.j

post-56969-0-29940500-1303552025_thumb.j

post-56969-0-83737600-1303552049_thumb.j

post-56969-0-98102500-1303552061_thumb.j

post-56969-0-45765300-1303552077_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív si musíš sehnat základovku na plasty,pak bych to vzal tmelem s vláknem a nakonec šlupičku dokončovacího tmelu.Stejně to bude vidět ikdyž by ses hodně snažil :).Já v rámci hobby tlelím a lakuju roky a nikdy to není ono.Ať se snažím sebevíc nemán na to cit.Holt jestli to chceš mít pořádně,tak to nechej nalakovat u profíka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdřív si musíš sehnat základovku na plasty,pak bych to vzal tmelem s vláknem a nakonec šlupičku dokončovacího tmelu.Stejně to bude vidět ikdyž by ses hodně snažil :).Já v rámci hobby tlelím a lakuju roky a nikdy to není ono.Ať se snažím sebevíc nemán na to cit.Holt jestli to chceš mít pořádně,tak to nechej nalakovat u profíka.

Myslel som ze to uz dokoncim sam, ale ked vidim ze treba na to kupit styry druhy veci tak ma to cenovo vide asi tak ako ked to urobi profik, mam zopar ludi na to tak uvidim ako sa s nimi dohodnem.

Zas ono je to dost nizko a neni to az tak hrozne takze nemienim za opravu dat velke peniaze. Tmelu tam pojde tak 1 mm takze 20 € sa my zda adekvatne za takuto opravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...