Přejít na obsah

Přední nárazník


danone

Doporučené příspěvky

Mam Octu combi r.v.2000 pred rokom bola z predu buchnuta bol vymeneny predny naraznik a chvilu tam pekne sedel ale teras mu odstavaju rozky a ma niake veleke medzery medzi nim a blatnikom nejde mi to nasadit krajsie :( co mam robyt? peniaze nemam. ked som to tam nasadil s kamaratom tak ze to vypadalo ok tak to vydrzalo asi 3dni. a este by som sa chcel spytat ze ako mam odstranit z kapoty dobance od kamienkov? viem ze su na to aj niake fixky ale nemam tusenie kde sa to da zohnat a ci je to vobec vhodne

Editováno: , autor: danone
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že nejlepší je kapotu nechat přelakovat...takovy ty fixy to není nic moc....navíc se s tím člověk sere jak osel...moje bejvalá kokta byla ťuknutá na zadek (nic strašnýho, jen nárazník) a taky mi to odstávalo...sundal jsem ho a nasadil znova, protože předtim ho montoval asi nějakej odborník na slovo vzatej B) a všecko sedělo jak mělo....zkus se podívat jestli to nemáš jen někde špatně chycený... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No mě by zajímalo jak je přední nárazník uchycenej k chladiči. Podle DP jsem zjistil, že ho mám mít přilepenej (což není - takže vezmu za jakejkoli obrubák) no a od roku '02 by snad měl být přidělanej přes nějaký úchyty napevno - tak by me zajímalo jestli tu někdo neví jak to vypadá :)

Jinak taky mi nesedí - vzal jsem asi 2x za obrubák a nějak to povolilo, takže sundat a znovu nandat...

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zdravíčko, nevíte někdo jak je přidělanej - případně jestli nemáte někdo foto - nárazník na O1 od roku 03... konkrétně zespoda k chladiči? Já mám 01 a tam je to nějak lepený... a prej od 03 by se to mělo šroubovat na nějaký držáky. V tuhle chvíli nemůžu najet k žádnýmu obrubáku, páč bych tam ten nárazník nechal :disgust:

P.S.: myslím přední nárazník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš na mysli ten černy plast (spojler)co je pod nárazníkem(předním)tak se mi to již povedlo ,malem jsem serval nárazník komplet.Spojler je na nárazníku upevněn na zacvakvacích úchytech.

01 - černý plast už nemá, já měnil 98 za RS a nic jsem nešrouboval ani nelepil!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš na mysli ten černy plast (spojler)co je pod nárazníkem(předním)tak se mi to již povedlo ,malem jsem serval nárazník komplet.Spojler je na nárazníku upevněn na zacvakvacích úchytech.

01 - černý plast už nemá, já měnil 98 za RS a nic jsem nešrouboval ani nelepil!!

Mno to je divný... mě to tam dole odstává a to jako docela dost :( zítra hodím foto... dneska se mi už nece do garáže - přítulka by na mě koukala jako na blázna :D

Editováno: , autor: lukash
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

mne sa stalo to iste. vyriesil som to tak ze pod chladicom je dost silny plech. prevrtal som naranik aj plech dal 2 samorezky a drzi to uz 2roky. je to podla mna este lepsie ako origo lebo ked to pripevnis na ten plech tak to bude este o take 3cm vissie ako original a odvtedy si parkujem kde chcem -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm,napadlo vás někoho dát si do předu kvůli obrubníkům nějaký snímač vzdálenosti jako je na couvání?Já nad tím uvažuji taky nemám rád obrubníky někde jsou moc vysoko a nikde škodu neuplatníš pokud neznáš výšku jak mají byt obruby vysoko,ale stejně je ti to nanic nikdo se s tebou bavit nebude.To je pak k nasrá....!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lukash:....vitej v klubu.

Resil jsem to tak, ze jsem tam ze spoda dal 3 samorezky do plechu ( pres podlozky ) a prichytil to k drzaku chladice, na kterem ten chladic lezi.

At to z vyroby drzi nacemkoli, je to na ho*no, uz 2x mne to kixlo. Takhle to mam uz pul roku a v pohode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravim vsechny,tak jsem predelaval oktu na facelit a predni naraznik mi tam nejak nepasuje :angry: . pasne temer vsude jen na jedne strane mezi podbehem a blinkrem trochu precniva. nemate nekdo zkusenosti?? jde to treba nahrat a trosku to ztrvarovat,ale u laminatu je nahrivani asi blbost co. dik vsem :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...