Přejít na obsah

PARKOVACIE SENZORY


PROCHY603

Doporučené příspěvky

Zdravím, chcel by som od Vás radu.

Zadné cúvacie senzory chcem umiestniť do zadného podnárazníka ( mám predface r.v.99 ) podobne ako to má na obr. Golf IV.

Nakoľko nebudú originál, ide mi o čo najnenápadnejšie umiestnenie. Pozeral som, že aj na novom Superb-e ich výrobca umiestňuje do podnárazníka.

Ďakujem za odpovede a názory.

post-13649-1270383647,9912_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...
Návštěvník

Tak jsem take dnes montil

Vse jsem namontil tak jak by melo, jen jsem RJ musel hodit nize nez se dava - kratsi kabelas me donutila.

Mam to bez zobrazeni, staci pouze zvuk, neni treba sledovat dalsi pristroj pri couvani jako je LED LCD

Reproduktor jsem umistil tedy do B sloupku kam patri, zvuk je dobre slyset.

Po zarazeni zpatecky se ozve pip a stalej ton je neco kolem 35 cm, zitra to zmerim.

Mereno jak by melo bejt - tedy zameren prostredek narazniku - od nej 25 cm vlevo cidlo a 25 vpravo cidlo

Krajni cidla jsou od stredu 60 cm jak vlevo tak vpravo

post-3876-022851100 1281102275_thumb.jpg

post-3876-096489300 1281102501_thumb.jpg

post-3876-092228200 1281102506_thumb.jpg

post-3876-046896500 1281102826_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník

Tak dnes laknuto

obrouseno, odmasteno, strik. zaklad, strik do barvy

zitra pridam hotove a nasunute

post-3876-026725800 1281646075_thumb.jpg

post-3876-026126600 1281646091_thumb.jpg

post-3876-084531100 1281646184_thumb.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Zdravím odborníky, mam OII (2004) combi a jelikož sem měl buchlej zadní nárazník, sehnal sem za pár korun jinej ale ten má otvory pro senzory. Takže bych potřeboval vědět co mam sehnat abych mohl ty senzory taky zapojit. Nějakej návod, co všechno se musí dodělat a co kam zapojit, koupim si origo škodovácký, jen potřebuju vědět co koupit a jak to zapojit :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Nevíte někdo odkaz nebo nemáte obrázek s kótama podle origo parkovacích senzorů, kdysi jsem to tu někde viděl teď nemohu najít a nece se mi kůli tomu zakládat nové téma, už to tu hledám celé hodiny. Mám první octavii rv 1998, takže předpokládám, že zezadu nárazníku nic naznačeno nebude. Jedná se mi o zadní nárazník, předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Možností máš víc ale rozhodně se nikdy nebudou zobrazovat na maxidotu.Na výběr máš buď neorigo sady parkovacích senzorů s displejem zobrazujícím vzdálenost,těch je spousta stačí zadat do internetovýho vyhledavače.A nebo originál a to je buď jen zvukové nebo se zobrazením na některých rádiích to je parkovací pomocník nebo potom zvukové se zobrazením na navigaci columbus a to je pakovací asistent. Vše záleží co máš přesně za auto a co tam chceš nainstalovat. A hlavně kolik chceš do tohohle investovat.Montáž není nijak složitá ta se dá zvládnout i doma ale je k tomu třeba trošku znalostí a vybavení pro samotnou montáž.Pak taky záleží zda chceš jen zadní parkovací čidla nebo i přední.Podle toho je to buď jednodušší nebo náročnější v četně rozdílu ceny.Je tu spousta lidí co to umí tak stačí pročíst témata okolo parkováků a najdeš tam spoustů členů co to dělaj těm pak stačí napsat SZ a domluvit se s něma na montáži.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...