Přejít na obsah

Neony z pc


TomTailor

Doporučené příspěvky

Ahoj potřebuju poradit. Slyšel jsem že prý je možné dát do auta neony z pc. Prý i lépe svítí. Jelikož jsem našel v krámě neony 30cm za 300kč tak bych to tam rád i dal ale otázkou je jestli je to možný aby se mi nějak nepřepalovali. Díky moc za radu

Mozný to je, mám je v autě už dlouho a naprosto v pohode. Jedno trafo muzes pouzit na 2 neony, vsechno funguje naprosto v pohode

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj potřebuju poradit. Slyšel jsem že prý je možné dát do auta neony z pc. Prý i lépe svítí. Jelikož jsem našel v krámě neony 30cm za 300kč tak bych to tam rád i dal ale otázkou je jestli je to možný aby se mi nějak nepřepalovali. Díky moc za radu

Mozný to je, mám je v autě už dlouho a naprosto v pohode. Jedno trafo muzes pouzit na 2 neony, vsechno funguje naprosto v pohode

Ne? :o TAk to já na netu nenašel pod 8stovek 30cm neon. Tak to by mě zajímalo kde nakupuješ!?? A za kolik!?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ak to má tú krabičku tak to musíš zapojiť aj s ňou, to bude štartér a menič.

Trochu by som sa toho bál tú krabičku napojiť na stropné svetielko, lebo to je tranzistorom regulovaný spínač bez akejkolvek ochrany a kto vie čo za rušenie z tej krabičky hlavne pri takýchto lacných riešeniach ide.

Riešil by som to trochu komplikovane ale dal by som paralelne ku stropnému svetielku relátko a to by spínalo ten neón - riešenie trochu komplikované ale

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...