Přejít na obsah

Rada od odborníků ABS+Signalizace Elektriky


Rocky

Doporučené příspěvky

rocky napsal, ze je to cidlem u kola, pak resil kolik stoji a dal uz nic nepsal = zavada byla odstranena

Jasně,prostě zajedu za tím klukem co mi to dělal a budu doufat,že to čidlo bylo třeba už z výroby vadné a když ho vymění tak zase budu se Sněhurkou jezdit bez problémů :-) Jinak moc díky za info a rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim. SKoro podobna situacia. Octavia I /2002 tesne pre prijazdom domov auto zrazu prestalo tahat. Na druhy den som kukol okolo motora a nasiel som vypadnutu taku malu hadicku ktora bola zaslepena skrutkov. Tych hadiciek tam bolo strasne vela (takych gumennych opletenych) . Auto uz potom tahalo ako dive. Po obede ked som prisiel k autu a nastartoval ostali svietit kontrolky ABS a ASR a odvtedy svietiia stale. Na dalsi den mi zase auto prestalo tahat - opat vypadnuta ta mala hadicka. Otazka je na co sluzi ta velka splet tych malych hadiciek a ci to ma nejaku suvistlost s tym ABS/ASR? A este dalsia otazka ci nema niekto na predaj ten autodiagnosticky kabel pre OCtaviu - v okoli Zvolena aby som nemusel cakat na dobierku. Dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Protiprokluz....

Mozna pricina spatny snimac ABS na nejakem kole. Bez VAGu jen hadame...

Mě se tohle stalo minulý týden - v servisu u nás na vsi jsem si nechal vyměnit tlumiče a od tý doby svítí kontrolky. Dali nový čidlo ABS na levý přední a diagnostika pořád píše špatný čidlo. Doufám že kluci jen brnkli do kabelů nebo tak něco... ...zatim jsem neměl čas na to pořádně kouknout, jakmile bude trošku času tak to rozeberu a uvidíme...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

ahojte, ja som kontroloval všetky snimače ohmmetrom, myslim mali od 1000 do 1200 Ohm. Teda by mali byť v poriadku. Všimol som si však na pravom prednom, že raz mi to meralo a raz nie. akoby vykívaný kontakt (alebo odpojený, ...).

Chcel by som si to preveriť aj vo Vag. kabel mám, ale neviem, kde mám hľadať. Pred investovaním do čidla si chcem byť istý. POzeral som brzdy cez VAg a jednotlivé kanály, ale neviem ktoré by to mali byť. Na kanáloch 11,12,21 to niečo vypisovalo, ale len tri hodnoty a čidlá sú 4. Ale nemenili sa tam hodnoty pri pohybe, takže to asi nebolo ono. Vie mi niekto prosím poradiť?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...