Přejít na obsah

GSM/GPS autoalarm


kvaki

Doporučené příspěvky

Zajímaly by mě zkušenosti a názory na GSM/GPS autoalarmy,který vybrat?

Mam v aute OII kratka od Jablotronu Athos CA-1803 s GSM/GPS/Bluetooth a jsem s nim max spokojeny.

Kdykoli pre mobil nebo inet si muzes lokalizovat auto, ovladat jej na dalku, a pod.

Moznost pripojeni na pult centr ochrany, napr. v systemu REX.

Navic pres Bluetooth si muzes na GPSku v alarmu pripojit PDAcko nebo mobil s navigaci.

mohu jen doporucit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

taky mam Athose 1803 od Jablotronu, tedy kombinaci gsm a gps, napojen na pult REX a spokojen nejen ja, ale i nekolik kamaradu co maji to same. Myslim ze na skodovky je vyborny, byl vyvijen ve spolupraci Jablotronu a Skody. Falesne poplachy zatim zadne, komunikace okamzita, tedy nez se ti telefon dovola nebo ty autu. Jinak ti co maji zkusenosti s Cobrou nebo ji montuji, tak je jasne co ti povi, od Jablotronu samo taky. Tak asi tak.

Editováno: , autor: Rass
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
taky mam Athose 1803 od Jablotronu, tedy kombinaci gsm a gps, napojen na pult REX a spokojen nejen ja, ale i nekolik kamaradu co maji to same. Myslim ze na skodovky je vyborny, byl vyvijen ve spolupraci Jablotronu a Skody. Falesne poplachy zatim zadne, komunikace okamzita, tedy nez se ti telefon dovola nebo ty autu. Jinak ti co maji zkusenosti s Cobrou nebo ji montuji, tak je jasne co ti povi, od Jablotronu samo taky. Tak asi tak.

už ho mam Athose 1803 od Jablotronu.OK špička

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
No vidíš, další co má klidnější spánek.

Kukni sa napr. na www.mobil.cz a pohľadaj rušičku GSM signálu a budeš mať raz, dva po kľudnom spánku. Sorry, že Ti beriem ilúzie, ale mal by si o tom vedieť. Chce to PRE kľudný spánok radšej dobrú poistku.

Proč to tam dáváš dvakrát. Musíš chvilku počkat než se uloží a né hned znova ukládat i druhý .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vidíš, další co má klidnější spánek.

Kukni sa napr. na www.mobil.cz a pohľadaj rušičku GSM signálu a budeš mať raz, dva po kľudnom spánku. Sorry, že Ti beriem ilúzie, ale mal by si o tom vedieť. Chce to PRE kľudný spánok radšej dobrú poistku.

Proč to tam dáváš dvakrát. Musíš chvilku počkat než se uloží a né hned znova ukládat i druhý .

ma to i GPS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde ty alarmy namontujou ve Skodovce?

maj na to smluvni servisy ,ja si to montoval sam

sám? a jak to máš se zárukou? jseš elektrikář? protože podle mě ve chvíli, kdy si to namontuje neautorizovaná osoba, tak padá záruka jak na alarm tak na auto...ale to je čistě muj selskej rozum...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tady je taky jeden kousek GPS +GSM alarmu. nechá se to určitě připojit i k původnímu alarmu, resp paralelně vedle něj.původní alarm ti bude houkat, a ten s gps ti bude posílat smsky na předem nastavené číslo s tím,jaký alarm byl spuštěn a následně i polohu vozidla,pokud by se s ním někdo dal do pohybu.zbytek je už na tobě,jak auto dohledáš podle gps souřadnic.nepotřebuješ žádné napojení na agenturu a tak.

http://www.seapraha.cz/index.php?action=sh...products_id=773

Black

Editováno: , autor: black007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde ty alarmy namontujou ve Skodovce?

maj na to smluvni servisy ,ja si to montoval sam

sám? a jak to máš se zárukou? jseš elektrikář? protože podle mě ve chvíli, kdy si to namontuje neautorizovaná osoba, tak padá záruka jak na alarm tak na auto...ale to je čistě muj selskej rozum...

elektrikar sem ale na letadla nic na tom neni akorat prace s rozebranim mam orig.alarm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sám? a jak to máš se zárukou? jseš elektrikář? protože podle mě ve chvíli, kdy si to namontuje neautorizovaná osoba, tak padá záruka jak na alarm tak na auto...ale to je čistě muj selskej rozum...

Já si alarm montoval sám a mám díky němu i slevu na pojistku, když jsem dorazil do pojiš´tovny, nic vidět nechtěli, žádná potvrzená montáž nebo tak, jen se šel podívat na auto a chtěl ho slyšet houkat, nic víc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
jak presne ta 1802 ukazuje polohu, myslim ze prodejce kdyz tvrdi ze s presnosti v radu km keca, videl jsem nejaky ukazky toho GSM linku a tam to tvrdi tak max +-500m jake mas zkusenosti?

1802 to počíta jen ze sítě GSM což není moc přesné, kde je hodně GSM buněk muže být přesnost větší, ale klidně muže byt jak píšeš +-500metrů ale i mnohem víc, tu lokalizaci bych bral jako informativní, funguje na principu KDE JE od T-mobile, doporučoval bych ti radši 1803 má přesnější lokalizaci. Mám 1803 a jsem s ním absolutně spokojen, jednou mě zachránila od vykradení, šmejd vythl zámek a chtěl vykrást auto mezitím už jsem dostal zprávu na mobil , než doběhnu k autu šmejd už utíká pryč, tak to odnes je zámek.

Editováno: , autor: brot1cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1802 to počíta jen ze sítě GSM což není moc přesné, kde je hodně GSM buněk muže být přesnost větší, ale klidně muže byt jak píšeš +-500metrů ale i mnohem víc, tu lokalizaci bych bral jako informativní, funguje na principu KDE JE od T-mobile, doporučoval bych ti radši 1803 má přesnější lokalizaci. Mám 1803 a jsem s ním absolutně spokojen, jednou mě zachránila od vykradení, šmejd vythl zámek a chtěl vykrást auto mezitím už jsem dostal zprávu na mobil , než doběhnu k autu šmejd už utíká pryč, tak to odnes je zámek.

souhlas :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vcera hovoril z clovekem z firmy co vyhledava jinym zpusobem nez na zaklade GSM signalu pripadne doplneneho o presnou GPS pozici prenesenou nekam na WEB. Rikam si jestli uz neni zbytecne to s tou GPS, kdyz jim reknu ze predtim nez nekdo pouzil GSM rusicku (kdo vi jestli by jim to za to na to auto vubec stalo) bylo auto tam a tam tak oni si to auto zacnou stahovat do to mista. Na druhou stranu uklidneni typu ze jsem na dovolene otevru net prihlasim se na web dam si ukazat polohu auta a na mape mi to vykresli ze je na letisti taky neni k zahozeni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...