Přejít na obsah

Hmotnost


Speedy20V

Doporučené příspěvky

Přesně tak, na sprint v mimoni to všechno potřebuju vykuchat :) a chci dopředu vědět kolik mi pak udělá kapota a sedačka :)

Vykuchej motor - ten je svinsky težky :)

No myslím že kdyby šel na sprint bez motoru tak určitě nějakou cenu vyhraje :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to jsem čekal :) všichni chytří, ale aby jste někde chňapl sedačku a kapotu a šel mi ji zvážit, to ne! :)

mno ja bych poradil, zkus vyndat ty svoje a odmontovat svoji kapotu a pak zvazit, aspon potrenujes montaz, demontaz a ziskas praxi lol;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

existuje takovej systém pro všecky automobilky, kde se zapisují informace k jednotlivým dílům. Z čeho se skládá, kolik čeho v tom dílu je, jak to recyklovat,... Už jsem zapoměl jak se to jmenuje, ale tuším MSD nebo tak nějak. Kompletní přístup do této databáze má automobilka, dodavatelé jen do stupně který vyrábějí. Tak třeba zkus nějakého technologa ze Škodárny, ten k tomu má přístup.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...