Přejít na obsah

Sluneční roletka na zadní okno


Bazz

Doporučené příspěvky

Nazdárek všici škoda zlevnila roletku na páté dveře z nepříjemných 1760kč na solidních 670kč což si myslím není špatné já ji bohužel kupoval za plnou palbu , ale kamarád ji dneska koupil za tu menší částku original u delera škoda takže objednávejte dokud jsou je to výprodej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem své autíko už s roletkou koupil a je fakt super. Mám jí nataženou pořád i v zimě, aspoň do auta není tak vidět.

Na stránkách Škody jí ale mají za 440,- Kč.

http://www.skoda-auto.com/cze/drivers/acce...gory=0000000054

Ejj sorri malá chybka se vloudila cena je opravdu 440kč spletl jsem si to s filtrem

super věc, taky jsem ji koupil s autem a mám ji též nataženou celej rok, doporučuju kupovat :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si byl dneska taky pro roletku (440,50 Kč) - hned před krámem jsem ji tam šoupnul - za tuhle cenu super nákup :palec2: Díkes za upozornění, že i ve Š se dá občas něco sehnat za "normální" cenu ;)

p.s.: asi jim za tu původní cenu (cca 1760,-!!!) fakt moc nešly na odbyt - na krabici bylo asi 2 mm prachu (fakt, nekecám) :kol-98:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ze bych vas chtel nastvat,ale u nas ve skodovce (Slaný - Myslivec) ji meli v akci a stala neco malo pres 100Kc :specool:

No tak to mi to zjisti a jeslti jí tam mají za ty prachy tak mi jí pošleš :)

Muzete mi nekdo rict, kde to maji alespon za tech 400 ? Volal jsem do autorizovaneho servisu a tam chteli 1900...... grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ne ze bych vas chtel nastvat,ale u nas ve skodovce (Slaný - Myslivec) ji meli v akci a stala neco malo pres 100Kc :specool:

No tak to mi to zjisti a jeslti jí tam mají za ty prachy tak mi jí pošleš :)

Vem tam tedy v tom případě dvě, jednu pro i pro mne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi nekdo rict, kde to maji alespon za tech 400 ? Volal jsem do autorizovaneho servisu a tam chteli 1900...... grr

No, na mě taky v Amondu vybalili nějakejch 1500.- (jejich sklad) ale musíš říct, že je Škoda-auto na netu nabízí za 440 a oni ti jí objednaj.

Slo by sem jeste hodit ten odkaz? Ten, co je uvedeny nahore, nefunguje ;-(( A nejak to na strankach skodovky nemuzu najit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi nekdo rict, kde to maji alespon za tech 400 ? Volal jsem do autorizovaneho servisu a tam chteli 1900...... grr

No, na mě taky v Amondu vybalili nějakejch 1500.- (jejich sklad) ale musíš říct, že je Škoda-auto na netu nabízí za 440 a oni ti jí objednaj.

Slo by sem jeste hodit ten odkaz? Ten, co je uvedeny nahore, nefunguje ;-(( A nejak to na strankach skodovky nemuzu najit...

Odkazy na jejich stránky nemají smysl.Nechodí nikdy.

Hledej v příslušenství Octavia Tour-vnitřní výbava. :palec2:

post-655-1187372828_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem byl v Nevecomu a pani mi ji nabízela za 1700, když jsem jí řikal že má stát 440 tak prej si mam přiject v tejdnu a domluvit se se šéfem jestli jí dá za tudle cenu.Tak jsem jel do Amondu a objednal jí tam za 440,30, v úterý si jí mam vyzvednout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzete mi nekdo rict, kde to maji alespon za tech 400 ? Volal jsem do autorizovaneho servisu a tam chteli 1900...... grr

No, na mě taky v Amondu vybalili nějakejch 1500.- (jejich sklad) ale musíš říct, že je Škoda-auto na netu nabízí za 440 a oni ti jí objednaj.

Slo by sem jeste hodit ten odkaz? Ten, co je uvedeny nahore, nefunguje ;-(( A nejak to na strankach skodovky nemuzu najit...

Odkazy na jejich stránky nemají smysl.Nechodí nikdy.

Hledej v příslušenství Octavia Tour-vnitřní výbava. :palec2:

Super, diky, uz ji tam mam taky a pohodicka...neni to spatne :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...