Přejít na obsah

Landscape, portréty, makra, atd.:


superfatty

Doporučené příspěvky

Ono je docela těžký fotit nebe, protože i když se to nezdá tak země se otáčí dost rychle, měsíc ti pořád utíká ze záběru a z hvězd se ti udělaj čárky místo teček.

Nemáš ještě nějaký foto přes ten hvězdářský dalekohled? Jiak zajímavý fotky jsou na astro

Moje homepage :palec2: To uz pak chce mit to cely na montazi a nechat strojek udrzovat pozici, jenze to uz je drazsi investice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nemám, ono PC, kde vše je uloženo, se nachází 350km daleko, astro znám

škoda

hodim sem taky neco ;)

Líbí :palec2:

Moje homepage :palec2: To uz pak chce mit to cely na montazi a nechat strojek udrzovat pozici, jenze to uz je drazsi investice

tjn ale zas takovej nadšenec nejsem, mám foták asi pul roku a různě experimentuju baví mě to. Docela mě překvapilo jak ten měsíc vyšel, s fotákama co jsem měl dřív tak jen bílej flek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tjn ale zas takovej nadšenec nejsem, mám foták asi pul roku a různě experimentuju baví mě to. Docela mě překvapilo jak ten měsíc vyšel, s fotákama co jsem měl dřív tak jen bílej flek.

Jj, to uz neni sranda, to je ranec za dalekohled, pak dalsi ranec za prislusenstvi, atd. Jj, je videt, ze Te to bavi a taky to stoji za to, ten mesic je fakt bez dalekohledu perfektni :palec2:

Pro zajimavost:

http://www.astro-forum.cz/cgi-bin/yabb/YaB...6775502/833#833

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Já jsem ze staré školy, tak v PC fotky jen zmenším a trochu doostřím.

Na tohle je třeba dlouhý čas, pevný stativ, podle světla filtry ND a CPL.

No, ale tady jsem to určitě přehlnal, čas příliš dlouhý...

post-3209-1240521015_thumb.jpg

post-3209-1240521036_thumb.jpg

post-3209-1240521054_thumb.jpg

Editováno: , autor: Peterer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Par veci, co jsem ted vytah z karty pri cisteni :)

Jsou jen zmenseny, bez jakychkoli uprav, zadny ostreni, barveni, vubec nic, s tim si budu hrat casem :)

Kasperk (je tam videt i karka)

Kvilda (aneb kdyz se v baraku neumi domluvit)

Zamek Orlik - proc je ta fotka modra, vubec nemam zdani. Ta hned pote je normalni, nevite nekdo? EDIT: nahore v tech vetvich sedi pav ;)

Narodni v Praze - fotil jsem tramvaje, ale vysla z toho spis nechutna zmet reklam, fakt desny :(

Jen tak blejsknuta kvetena na chate

2 fotky z bitvy v Libusine minuly vikend + to letadlo, ktery tam pak nahodou prosvistelo

Editováno: , autor: krysarr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...