Přejít na obsah

Kdo zprovozní...


Pec@

Doporučené příspěvky

Hledám odborníka, který za úplatu zprovozní zadní okna do elektriky + vystřelováky u Octavie 10/01, 1.6/75kW, přední okna jsou v elektrice z výroby. Požaduji profi práci, žádnou pasťařinu.

Co mám:

- 2x stahovačka

- 2x motorek/mozek s indexem D

- 2x svazek elektriky do dveří (jen dveře, až do komfortky ne)

- 2x tlačítko do výplně

- 1x 4 tlačítkové madlo do dveří řidiče

- komfortku 1C0 959 799B

- vystřelováky 1J0 (2ks včetně zámku řidiče a spínačku) + PIN na plastovém přívěšku

Co je třeba/co se požaduje:

- toto vše namontovat a zprovoznit, nakódovat, přizpůsobit a já nevím co ještě

- dodělat (vyrobit) případnou chybějící elektriku od dveří ke komfortce - údajně je to jen jeden drát na napájení

- když to bude rozdělané tak vyměnit mikrospínač v zadních dveřích - nerozsvítí se stropní světlo při otevření (není podmínkou - to je navíc)

S čím mohu pomoci:

- sundat předem potřebné díly (tapecy, kryt k výměně komfortky, přehodit stahovačky)

- na místě budu k ruce ať to jde rychle - také chci vidět co se bude dít

Prosím tedy případné zájemce o tento kšeftík o nebídky s cenou práce za toto všechno. Jsem z Bruntálu, tak pokud možno co nejblíže nebo rozumná vdálenost. Nejlépe o víkendu. Děkuji

Editováno: , autor: Pec@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš to pěkně popsané .....vše potřebné tam máš.....jen to neni na dotažení jednoho drátu :-))))))ale jde to udělat už jsem to řešil.......bohužel jsem praha na případný kšeft.....:-))))))

M.

S tím drátem se nehádám, to jsem vyčetl zde - asi blbě :) . Asi tam bude ještě nějaké napojení na CAN nebo jiné komunikační vedení, co? Ale to je jedno, právě proto sháním někoho kdo ví co a jak. Jen pro orientaci - kolik by to tak koštovalo to zprovoznit? Ať si udělám představu... Jinak PHA není takový problém, pokud by byla cesta kolem.

Editováno: , autor: Pec@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také jsem to nemyslel špatně :-))))))neni to tak uplně hrozná práce ale zase to neni hned......nepamatuji si čas ale něco to zabralo ....když člověk to chce mít jako origo.....!!!

použil jsem část elektriky na ND vzal jsem celej svazek zadní s konektorem..........je tam kostra nejaké ty plusáky :-))))a CAN vedení ......

Mrs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...