Přejít na obsah

čočky z octávie


martintdi

Doporučené příspěvky

Chci se zeptat... mám doma čočky z octávie myslím že to je z octávie II Mohu do těchto čoček prozatím dát místo výbojky D2s ,žárovku H7 ? Bude to jenom dočasné jde mi o to abych nepoškodil parabolu čočky,protože výbojka má pouhých 35W a žárovka H7 má 55W co vy na to kluci? patice žárovky je hodně podobná s tím si hlavu nelámu celkem tam sedne.Jak jsem psal je to jenom dočasné at se někdo nediví :)

POPROSIL BYCH O VÁŠ NÁZOR ;) Tady je foto čočky :

dsc09652co2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě čočce rozhodně neublížíš, spíš asi půjde o to, jak ti to bude svítit s žárovkou, už jsem viděl pár aut ( japonců ), co v čočce měli normál žárovku

jj vím taky jsem si v šimnul že některé auta mají čočky a nemají v nich xenony.Napríklad kamarád má audi TT má origo světla je v nich čočka ale taky bez xenonu. Je fakt že to auto prd svítilo ale koupil si do světlometů HID sadu,kterou dneska seženeš se zárukou atd s jakoukoliv svítivosti a paticí za 2700kč i s poštou.Je to neskutečný rozdíl jak světla z ničeho nic začali svítit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podle mě čočce rozhodně neublížíš, spíš asi půjde o to, jak ti to bude svítit s žárovkou, už jsem viděl pár aut ( japonců ), co v čočce měli normál žárovku

jj vím taky jsem si v šimnul že některé auta mají čočky a nemají v nich xenony.Napríklad kamarád má audi TT má origo světla je v nich čočka ale taky bez xenonu. Je fakt že to auto prd svítilo ale koupil si do světlometů HID sadu,kterou dneska seženeš se zárukou atd s jakoukoliv svítivosti a paticí za 2700kč i s poštou.Je to neskutečný rozdíl jak světla z ničeho nic začali svítit.

:palec2: Jj,můžu potvrdit,dneska jsem tu sadu taky namontoval,rozdíl je tam ohromnej,bez toho už nikdy jezdit nebudu!!!! :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tam ta čočka pasuje? máš foto?

ja si to dávam na golfa IV tak napasovat se dá všechno tady pár zkušebních foto

dsc09628ig3.jpg

kroužky které zakryjou čočku jsem nechal vyrobit z hliniku a pak jsem už jenom brousil a leštil.....tady je výsledek

dsc09629xo9.jpg

bude to vypadat asi takhle

dsc09633tn1.jpg

čočka je o hodně větší než je v orginálních lampách.Myslím si že tu bude vypadat o hodně líp :wink:

dsc09636xv3.jpg

světlo je jinak steré rozbité na cimpr campr :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...