Přejít na obsah

Zadělání velkých repro do dveří+tlumení


Doporučené příspěvky

Tak jsem se včera po dlouhé době odhodlal udělat pár foteček toho co jsem na podzim udělal za úpravu na dveřích,pro informaci repro průměr 28 cm hloubka 18 cm,nebylo to moc jednoduché ale úprava stála za to,sedí to tam přesně na milimetr co se týče hlouby víc už by se nevlezlo,bylo zapotřebí vyrobit podložky pod repro a poupravit vyplň dveří pro svoji velkou hloubku,když už jsem byl u toho vytlumil jsem trošku dveře,foceno telefonem,snad se setkám s kladným hodnocením ;)

post-6806-1199701612_thumb.jpg

post-6806-1199701620_thumb.jpg

post-6806-1199701629_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se včera po dlouhé době odhodlal udělat pár foteček toho co jsem na podzim udělal za úpravu na dveřích,pro informaci repro průměr 28 cm hloubka 18 cm,nebylo to moc jednoduché ale úprava stála za to,sedí to tam přesně na milimetr co se týče hlouby víc už by se nevlezlo,bylo zapotřebí vyrobit podložky pod repro a poupravit vyplň dveří pro svoji velkou hloubku,když už jsem byl u toho vytlumil jsem trošku dveře,foceno telefonem,snad se setkám s kladným hodnocením ;)

Tak doufám ,že ti to bude výborně hrát. Já stavím Feldu a v předních dveřích budu mít místo odkládačky 4 kusy 16,5 cm .Tak jsem taky zvědav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...