Přejít na obsah

KDO HRAJE HRY NA POCITACI?


tweetak

Doporučené příspěvky

Na kterým serveru se dá hrát Counter Strike? Musím ho mít nainstalovanej na svým compu? Sorry, sem na tohle lama :)

No, já hraji na různých serverech, podle toho, jaká je tam zrovna mapa a originálku nemám a v pohodě. Je fakt, že na všechny servery se nedostanu, ale je jich dost, co originálku nepotřebují.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me wowko nejak nevzalo :( nerozumim tomu . hlavne nemam rad elfy a tydlety prisery. stalker se mi taky moc libi,jen jsem uvizl v jedne misy a nevim kam jit.kdyztak to nejakemu odbornikovi popisu :) a druha vec. poradi mi nekdo s crysis? jsem v te ufouni lodi a nevim kam. litam tam v miste bez gravitace ( ta velka hala ) a nenasel jsem unik. krome jednoho bugu, kde jsem vylit z mapy :D.t.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

treba ma win98 :p

Ne pojebany Visty lol

..mezi rokem 2000 a 2005 sem hral vetsinou Ackovych her... ted uz to neni takove horke jen naky ty lepsi, z poslednich Stalkera, Cod4, Crisis, posledni NFS PS, a pod. ..na skole sme hrali jeste CS 1,6 na docela slusne urovni, pak po lanu u moc DoD z druhe svetove...jeden cas na na stare Gamezone CoD 1 a pak na gameparku, a asi pred rokem WOW na fan servrech ale pak je vetsinu zrusili tak uz sem na to sral...

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...