Přejít na obsah

KDO HRAJE HRY NA POCITACI?


tweetak

Doporučené příspěvky

na skodaforku bych reklamu nedaval,spis na herni fora a servry(i kdyz zase tady jsou prachati lide .-) )

btw Tweety nemohl bys spustit vic klasiku ? vcera jsem se na 9 servr dostaval 25minut nez se uvolnil slot :(

ty myslis,ze ty servery kadim? :D tak pro tebe jsem udelal server 19 stejny jako server 9 s 16slotama :)

btw: kdo by mi chtel pomoc s reklamou, budu moc rad :) jinak co rikate na web? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaparit smrdi...nechapu jak tam muzete hrat. Jsou to nejvetsi ostudy :aggressive: a navic me chodili lagovat servery - jak si to warhead pamatuje,ze lagovali...takze na ne mam totalni alergii...prosim nemluvte mi tu o zaparit a uz tam hlavne nechodte nebo VAS NEBUDU MIT RAD!! :p

oh muj boze , to jsem nevedel :-) :) Tak ja uz mlcim :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to byl asi jinej Davon, zasadne hraju na zahranicnich serverech, respektive jednom - sheepa.org

asijc jo ;) ale radeji tady nepis jine servery nez tweetyho servery,on je potom strašně přísný :D viď tweety ?

Editováno: , autor: davon
ja jsem prisnej za citace posl. prispevku!! :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Tweety jakej mas nick kdyz hrajes ? s Tweety tam beha kazdy druhy sulin .-)

btw hec uz jsem 12 v TOP :D rvu se do prvni desitky

ja kdyz uz hraju, tak mam nick ptacek jarabacek na CSS a na cod mam PRISNY PTACEK,protoze se mi tam nevejde. jinak ted hru vic trackmanii a supa, za tyden jsem z 1 500 000 na 25 000 pozici...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co ma proti jejich bannerum ?

MichalF:Zaparit nemam rad od te doby co mi chodili admini od nich lagovat servery spamem - nesportovni chovani dle meho. nebo myslis,ze to je normalni? Misto toho aby vylepsili svoje zalagovane servery v plnem obsazeni? Bylo to v momente,kdyz se lidi dozvedeli o mych, ktere nelaguji,ikdyz tam je 2x vic lidi a sli ke me hrat radsi... Nebo tobe by to nevadilo?

Editováno: , autor: tweetak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...