Přejít na obsah

Kdo už přezul na letní?


prtko5

Doporučené příspěvky

ja porad nechapu ze se vetsina ridi tim ze neni snih...ono jde hlavne o vlastnosti te gumy...az vam to nekde v noci az bude kolem 0 ustreli tak se nedivte... ja teda zatim v klidku na zimnich neni kam spechat radsi o mesic dyl na zimnich nez to mit nekde ve strome

Právě proto že mám kvalitní pneu a při teplotách kolem 12 C se hodně sjíždí. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja porad nechapu ze se vetsina ridi tim ze neni snih...ono jde hlavne o vlastnosti te gumy...az vam to nekde v noci az bude kolem 0 ustreli tak se nedivte... ja teda zatim v klidku na zimnich neni kam spechat radsi o mesic dyl na zimnich nez to mit nekde ve strome

Presne tak,nejde jen o snih..Ono je opravdu znat,ze letni pneu je tuha uz nekde kolem 5°C treba... ;)

Editováno: , autor: Martyp
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

moc to sice nesouvisí, ale v úterý takhle jedu po Černokostelecký, na cestě nějaký flekance, kterých jsem si nevšímal. Až mi frajer s autem vlítnul před kufr(pěknej čurák), hamtnul jsem na brzdy a ono se ukázalo, že asi někomu vytekl motor či co, asi to byl olej, protože ABS chroupalo jak na ledu a brzdný účinek nic moc. Moc nechybělo a smetl jsem ho. Debil mi vlítnul na světlech z leva, jel evidentně na červenou.

Olej na cestě nic moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spíš je to o tom, kde a kdy člověk jezdí. U nás je i teplota v noci nad 5°C, ve dne ani nemluvím, tuhle byl skoro hic. Pokud někdo jezdí přes den a v noci autíko spinká, nevidím důvod proč nepřezout. Pokud nekdo jezdí spíš v noci, asi by to ty zimáky ještě sneslo, a ten co jezdí ve dne i v noci snad není, musí přece někdy spát. :D A myslím, že není problém tam po týdnu třeba dát zase zimní, sice je budu muset znova vypucovat a přeleštit, ale není to zase taková práce. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...