Přejít na obsah

piskajuci remeň


ERIKB

Doporučené příspěvky

nazdar kluci...mam takyto problem .

po vymene komplet rozvodov asi po 10 000km mi začal popiskovať remeň ked je studeny asi po 2 minutach prestane mam tam remeň DAYCO

a určite to robi remeň lebo to mam odskušane.....nie je nahodou neaky sprej alebo pripravok na remene aby to nepiskalo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nazdar kluci...mam takyto problem .

po vymene komplet rozvodov asi po 10 000km mi začal popiskovať remeň ked je studeny asi po 2 minutach prestane mam tam remeň DAYCO

a určite to robi remeň lebo to mam odskušane.....nie je nahodou neaky sprej alebo pripravok na remene aby to nepiskalo?

Mne este na ziguliku piskal klinovyremen a sem tam som ho strekol sprejom na palubovku a na cas to pomohlo. :)

Editováno: , autor: misom
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych na rozvoďák nic nestříkal, ten se musí udržovat v suchu a čistotě a hlevně né žádná chemie a oleje. Pokud to přestane pískat, tak bych to moc neřešil. A jak jsi na to přišel, že to dělá řemen? Kladka to být nemůže?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Určitě bych na rozvoďák nic nestříkal, ten se musí udržovat v suchu a čistotě a hlevně né žádná chemie a oleje. Pokud to přestane pískat, tak bych to moc neřešil. A jak jsi na to přišel, že to dělá řemen? Kladka to být nemůže?

Nemyslí rozvoďák, ale klíňák.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z toho příspěvku to nebylo poznat, mluvil tam o rozvodech. :unsure:

Ale i tak bych na řemem nic nestříkal a podíval se na kladky.

A není to řemen klínový ale drážkový. :p:D

Dobře, drážkový, ono je to stejně víc klíňáčků v sobě, tak co. :p A na klíňáky a drážkový řemeny jsou přípravky proti prokluzu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to na 100% rozvodovy remeň..... viem že sa nema tam nič striekať ale jedine tak sa to dalo zistiť že to popiskuje remeň tak som tam trochu kvapol oleja na remen a prestalo to zhruba na 2 tyždne a zas začal piskať.....takže je to určite remeň!!!!!

ale je vraj neaky pripravok na tie remene....nevie niekto ako sa vola?

komplet rozvody aj z vodnou pumpou su vymenene a maju asi 20000km nabehanych!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zde je řešení tvého problému :

Sprej na klínové řemeny ( 400 ml )

Kód: 4645

Cena bez DPH: 121.01 Kč

Cena s DPH: 144,- Kč

DPH: 19 %

Pro všechny hnané klínové, kulaté a ploché řemeny z tkaniny, PVC, kůže a gumy, jež jsou vystaveny vlhkému prostředí a dlouhodobým provozům. Zamezuje prokluzování a HVÍZDÁNÍ

http://www.olejservis.cz/

Odkaz "technické spreje"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no je to na 100% rozvodovy remeň..... viem že sa nema tam nič striekať ale jedine tak sa to dalo zistiť že to popiskuje remeň tak som tam trochu kvapol oleja na remen a prestalo to zhruba na 2 tyždne a zas začal piskať.....takže je to určite remeň!!!!!

ale je vraj neaky pripravok na tie remene....nevie niekto ako sa vola?

komplet rozvody aj z vodnou pumpou su vymenene a maju asi 20000km nabehanych!!!

Tak teď už ale vážně. ERIKB fakt tvrdí, že je to rozvoďák, tam bych nic nestříkal a asi bych ho zkusil vyměnit. Já mám taky DAYCO a po 20tisících km to nic nedělá. Co máš vůbec za motor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

no je to rozvodovy remen ...

ked som dal dole kryt rozvodoveho remena a naštartoval som motor tak sa zda ako keby ten remen behal zo strany na stranu tak pol milimetra a prave vtedy to popiskuje ale len ked je studeny

teraz ked sa trochu oteplilo už to nepiska čo stym?

ako keby bola jedna remenička trochu skrivena ...na pohlad sa zda ako keby mierne osmičkovala!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

no a je to tady

prehrial sa mi motor a ukazalo sa že sa zadrelo ložisko od vodnej pumpy.....

tak už teraz viem čo to piskalo!!!!

vodna pumpu som menil pri vymene rozvodoch a mala nabehanych asi 20 tisic kilometrov.....čo to za šmejdi predavaju?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...