Přejít na obsah

"zabava" v multikine cinestar..


mISHA

Doporučené příspěvky

rad bych se s Vami jeste za cerstva podelil o mou dnesni zkusenost s multikinem...

rozhodli jsme se s pritelkyni, ze zajdeme do pardubickeho multikina cinestar. celi nateseni na film asterix a olympijske hry ( tak nejak se to jmenuje ).

trosku nas rozladil zacatek, kdy byla projekce zmenena spatnym projekcnim pomerem. no vsimli si toho sikulove asi po dvou minutach. pak asi po pul minute se jim povedlo i roztahnout oponu tak, aby bylo platno videt cele. dobre, stane se.

ovsem na "konci" filmu najednou strih a tma. nevim jak ostatni, ale pro mne jsou titulky a hudba epilogu docela dulezitou soucasti filmu. asi po trech minutach uplne tmy se lide zacli zvedat. teprve poloprazdny sal byl osvicen slecnou, ktera prisla stisknout vypinac vedle dveri.

i jali jsme se reklamovat. zajimava zkusenost. slecna u pokladny nejdrive nevericne "co po ni vlastne chceme". pote ze zavola manazera. oblibene to osloveni v nasi republice, protoze po chvili skutecne prisel nejaky clovek. sic na pohled jsme se s pritelkyni shodli, ze k nam poslali udrzbare a ne reprezentanta firmy cinestar.

tento clovek nas nejdrive presvedcoval o tom, ze to se proste stava, ze dnes je vyjimecny den (pady elektricke site), ze maji problem uz od odpoledne. nicmene v podvecer o tom nikde zadna zminka, ze by trebas mohli byt problemy. vlastne co bychom po nich za 139 korun na listek mohli chtit, ze?

takze jako omluvu nam nabidl listek zdarma. dekujeme. listek nechavame multikinu cinestar pardubice jako bonus pro sve jeste zbyle zakazniky. my mezi ne jiz nepatrime.

mate podobnou zkusenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam byl jednou s malou na toho krysího kuchaře a v pohodě. Myslím, že že bych to za ten dnešek pochopil, obzvlášť když vám dali volňáska, tak si myslím, že se nezachovali nikterak zle. I tam dělaj jen lidi. Dějou se horší věci. My tudle čekali na 3kafe, čokoládu a nějaké ty desertíky asi třičtvrtě hodiny, přičem to bylo k jednomu stolu servírováno tak, že první už měl vypito a poslední ještě ani nedostal. Restaurace byla prakticky prázná a servírky 2. K tomu jsem ve finále dostal na stůl úplně jiný kafe, než jsem si objednal. Docela síla.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já tam byl jednou s malou na toho krysího kuchaře a v pohodě. Myslím, že že bych to za ten dnešek pochopil, obzvlášť když vám dali volňáska, tak si myslím, že se nezachovali nikterak zle. I tam dělaj jen lidi. Dějou se horší věci. My tudle čekali na 3kafe, čokoládu a nějaké ty desertíky asi třičtvrtě hodiny, přičem to bylo k jednomu stolu servírováno tak, že první už měl vypito a poslední ještě ani nedostal. Restaurace byla prakticky prázná a servírky 2. K tomu jsem ve finále dostal na stůl úplně jiný kafe, než jsem si objednal. Docela síla.

volnaska za tohle? ne dekuji. ten listek jsme jim tam nechali, protoze tam jiz nepujdeme. ja jsem zakaznik a za svych temer 300 korun snad mam pravo dostat poradnou sluzbu. ze je nejaky problem me proste NEZAJIMA, pokud oni dle toho neupravi podminky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...