Přejít na obsah

Řadicka z O2 na O1


sltuning

Doporučené příspěvky

AHOJ.PRECITAL SOM TU TOHO DOST,ALE NIKDE SOM NENASIEL,CI NIEKTO NAPASOVAL RIADIACU PAKU AJ S KOZENKOU Z OCTAVIE 2 NA OCTAVIU 1...DA SA TO?DAKUJEM.....tak uz nic...pasuje to s mensimi upravami....vid foto...ak bude zaujem,zverejnim aj navod...zdar

post-9502-1205042252_thumb.jpg

post-9502-1205042312_thumb.jpg

post-9502-1205071544_thumb.jpg

post-9502-1205071595_thumb.jpg

Editováno: , autor: sltuning
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj...takze navod je asi taky:radiacu paku som kupil komplet s kozenkou v autokelly..cena bola 7 stovak,ale urcite ide zohnat lacnejsie.najprv som demontoval staru paku a odlepil od ramceka kozenku.ramcek som ocistil a odmastil..z novej radicky som zase demontoval ramcek a vyhodil. :) ..potom som tu novu riadiacu paku prilepil 2 zlozkovym lepidlom na ten povodny ramcek...a bolo to hotove....skoro.....hned prvy problem my vyskocil,ked som to vsetko nalozil spat.pri zaradenej dvojke,alebo stvorke sa mi cely ramcek jemne nazdvihaval pod popolnikom..kozenka bola v tejto polohe dost napnuta...mal som dve moznosti..bud skratit riadiacu paku,alebo ten ramcek pod popolnikom chytit na tie 2 skrutky co su tam...ja som skratil paku o cca 4cm...napasoval hlavicu,aby to dnu pekne a lahko voslo a bolo to....robota zabrala asi 1,5 hod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
ahoj,

dost uvazuji o tom vymenit radicku OI na OII. Rezal jsi teda ten zavit na ty radici tyci o 4 cm?? A jak si ji tam potom nasrouboval?

na novej rukovati zavit neni...len som odrezal tyc,asi 4cm..potom som to musel reznut este kolmo...ak sa pozries do novej rukovete,uvidis tam taku rovnu plochu..ta tam zabranuje preklzaniu,aby sa paka netocila dookola...ak budes mat problem,napis radsiej sukromnu spravu...skor si to vsimnem.zdar

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

osobně mě sedí víc jak origo O1

ta robusnost mi vyhovuje, což ale nemusí sedět každýmu

a zbytečný řezat řaičku kvli tomu že krátkej pytel, lepší použít starej pytel a je vyřešeno

to jo, ale mi se více líbí ta nová kůže, ale hlavně mě láká, že je ta řadička kratší ;) thanks to sltuning :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
plastova obimka drzi kozenku...jemne ju musis vycvaknut..napr...skrutkovacom

ja ji mam venku a chci pouzit radicku O2 na O1.ale chci nechat staru manzetu.jedna se mi o to ze u ty novy je ta plastova objimka jina.a nevim jak se tam pasuje.jak je videt na tvym obrazku tak ji mas asi schovanou pod tou mazetou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...