Přejít na obsah

Potřebuji poradit


Fanda ABI

Doporučené příspěvky

Nazdárak chlapy,mám prosbu,potřeboval bych poradit se zapojením škrtící klapky na Felicii 1.3 MPi. Věc se má asi takhle: Dal jsem motor s Feldy MPi do Fáva,je to na závody,takže motor je udělanej,ale to podstatné je,že jsem tam dal škrtící klapku z Octavie 1.6 100 koní a ted mám problém zapojit tu klapku tak jak má být,prostě zjednodušeně řečeno,kam na jaký pin příjde jaká barva drátu,tak aby to fungovalo tak jak má. když to není zapojené tak to taky funguje,ale ne správně,protože ji jednotka nenastaví. Předem moc děkuji za názory a odpovědi smile.gif help.gif

--------------------

škoda fauricia

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdárak chlapy,mám prosbu,potřeboval bych poradit se zapojením škrtící klapky na Felicii 1.3 MPi. Věc se má asi takhle: Dal jsem motor s Feldy MPi do Fáva,je to na závody,takže motor je udělanej,ale to podstatné je,že jsem tam dal škrtící klapku z Octavie 1.6 100 koní a ted mám problém zapojit tu klapku tak jak má být,prostě zjednodušeně řečeno,kam na jaký pin příjde jaká barva drátu,tak aby to fungovalo tak jak má. když to není zapojené tak to taky funguje,ale ne správně,protože ji jednotka nenastaví. Předem moc děkuji za názory a odpovědi smile.gif help.gif

--------------------

škoda fauricia

No ale tak to máš v tom fávu řj z Feldy,ne?To pochybuju že tam tu řj přizpůsobíš jelikož bude mít nejspíš jiný hodnoty co se týká poloha/odpor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ale tak to máš v tom fávu řj z Feldy,ne?To pochybuju že tam tu řj přizpůsobíš jelikož bude mít nejspíš jiný hodnoty co se týká poloha/odpor.

Řídící jednotka je z Feldy,ale je hodně upravená. mě se jedná pouze o to to zapojit a tím to i vyzkouším jak to bude makat,to že to nebude držet volnoběh mi nevadí,ale zkoro pokaždé se mi na startu zakucká,tak to prostě potřebuju prubnout se správným zapojením ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...