Přejít na obsah

Dynamat Dynaxorb


Doporučené příspěvky

Mám vytlumený dveře, ale budu dávat fólie na přední okna takže to budu muset všechno strhat a po fóliích znova nalepi. No a tak mě napadlo jestli má cenu za repra dávat toto:

http://www.prodej-autohifi.cz/montazni-mat...at-dynaxorb.php

máte s tím někdo nějaký zkušenosti???

a ještě bych se chtěl zeptat na tlumící fólii. teď tam mám toto

http://www.prodej-autohifi.cz/montazni-mat.../tbp-pd-p26.php

nebylo by lepší:

http://www.prodej-autohifi.cz/montazni-mat...me-door-kit.php

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dynaxorb jsme parkrat davali, ale nikdy jsem nezkousel s nim a bez nej, takze neumim posoudit. K sobe do auta si ho ale uz pro ten pocit dam, abych vedel, ze jsem nic nezanedbal.

Pokud jde o TBP vs Dynamat Xtreme, pak Dynamat Xtreme je lepsi, ale srovnavas 2 ruzne cenove skupiny. Je to jako rict, ze Superb je lepsi nez Octavia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nesouhlasim s tim, ze Dynamat Xtreme je lepsi nez TBP. V tomto pripade to neni vubec o cenach ale o typu pouziti, kvalite instalace a podobne.

Navic jsou i jiny materialy a urcite lepsi.

Zkus nejdriv napsat o jake sestave se vubec bavime. Pokud mas repra za 1000kc tak bych to moc neresil a poku za 20tis, tak bych tlumeni venoval hodne velkou pozornost.

A vubec, aby si vyndal okno tak to staci vyriznout 2 diry o prumeru 3cm a nemusis vse ztrhat :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Nalepit protislunecni folie se da i bez vysklivani, kde to proboha nechavas delat, ze jeste vyndavaji skla?

no ja som myslel ze tie okna co sa daju demontovat sa demontuju a otatne co su lepene maju taky cierny lem okolo kde to potom neni vidiet ze ti nieje presne ta folia s hranou na okne

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som myslel ze tie okna co sa daju demontovat sa demontuju a otatne co su lepene maju taky cierny lem okolo kde to potom neni vidiet ze ti nieje presne ta folia s hranou na okne

Kdepak, kolega lepi cca 4 az 5 aut tydne, casto na nej koukam a skla se nevyndavaj zadny, holt umi, no.

Myslim, ze nechat to nalepit bez vysklivani se vyplati, aspon vam nepokurvi tlumeni, pokud mate. Zkratka je to maximalne setrne k autu. Ono vysklit bocni okna treba na Fabii znamena rozhodit cely dvere a demontovat i stahovacku a vsechno okolo. Pokud je auto zanovni bylo by mi lito takoveho zasahu do vsech dveri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdepak, kolega lepi cca 4 az 5 aut tydne, casto na nej koukam a skla se nevyndavaj zadny, holt umi, no.

Myslim, ze nechat to nalepit bez vysklivani se vyplati, aspon vam nepokurvi tlumeni, pokud mate. Zkratka je to maximalne setrne k autu. Ono vysklit bocni okna treba na Fabii znamena rozhodit cely dvere a demontovat i stahovacku a vsechno okolo. Pokud je auto zanovni bylo by mi lito takoveho zasahu do vsech dveri.

No, na zadních oknech a kufru mám fólie od bruxafolu a do předu je chci taky. no a v republice jsou jenom 3 originální prodejci: v brně, třebíči a nevim kde. v brně sem si nechal dělat boky. dělali to sice bez sundání oken, ale je to ty kraje sou nic moc a jednání s nima bylo nahovno, ale zase to bylo za darmo. no a v třebíčí mi dělali ten kufr, práce výborná, ale loni mi řekli, že aby to líp chytlo, sundávají u starších aut okna aby to mohli líp odmastit. jako trhat to tlumení se mi nechce, ale když to jinak nepůjde... ale jestli někdo víte, kde by to a za kolik by to udělali bez vyndání??? je to fólije bruxafol quntum. díky

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...