Přejít na obsah

Pohodový srázek na pokec - Turnov


Dakie

Doporučené příspěvky

jirinko ale...sem videl jak tlacis to auto vocima dopredu ale porad nic, tak sis rek ze to nema cenu s tim jezdit po dalnici a v brandyse si radsi potupne sjel lol lol

jj tebe jsem pred sebou tlacil ocima protoze tak dlouho jsem domu jeste nejel a ujet jsem ti nechtel...v brandyse jsem uz znechucenej sjel, protoze tak to dal uz vazne neslo :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted nevim na koho to el presidento je :D

Baui: hele vis co ja vsechno udelal kdyz sem jel pred tebou a videl sem ze ti to nejede? :) sem si stacil uklidit v interieru, umejt vokno zevnitr, otrit boty od prachu apod. a tys byl voprenej vo sloupek protoze si uz vzdal jakoukoli snahu to auto rozjet na vic nez 90 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vitto: noo bylo to na EDT presidenta..ale diplomaticky je jasné že myslím aj ostatní presidenty lol lol

S-talker..příště musíš přes Hradec rovnou..a máš to ještě kratší..aspon o 48 km at je to rovných 1000 lol lol samozřejmě super učast a díky za tvoji návštěvu tady na drsném severu :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že nás je tu víc presidentos... :D Ani jsem Vám nestihl poděkovat za tu účast, takže díky za tu účast. -_- A jinak jsem zapracoval na fotečkách - jsou na našem webovém albu. Tady je přímý odkaz: http://picasaweb.google.cz/edt.team/Skodah...EDTTurnov352008 a kdyby jste měli čas, máme tam i spoustu dalších fotek, co se týká našeho klubu EDT. Myslím, že pár akciček bylo fakt vyvedenejch. Rád se s Vámi opět uvidím, jen bohužel nevím, kdy to bude... :scooter:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že nás je tu víc presidentos... :D Ani jsem Vám nestihl poděkovat za tu účast, takže díky za tu účast. -_- A jinak jsem zapracoval na fotečkách - jsou na našem webovém albu. Tady je přímý odkaz: http://picasaweb.google.cz/edt.team/Skodah...EDTTurnov352008 a kdyby jste měli čas, máme tam i spoustu dalších fotek, co se týká našeho klubu EDT. Myslím, že pár akciček bylo fakt vyvedenejch. Rád se s Vámi opět uvidím, jen bohužel nevím, kdy to bude... :scooter:

tak koukám že sem nemusím dávat fotečky...všechny jsou na picasawebu.... :palec2:

srázek byl super a těším se na další. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám, že nás je tu víc presidentos... :D Ani jsem Vám nestihl poděkovat za tu účast, takže díky za tu účast. -_- A jinak jsem zapracoval na fotečkách - jsou na našem webovém albu. Tady je přímý odkaz: http://picasaweb.google.cz/edt.team/Skodah...EDTTurnov352008 a kdyby jste měli čas, máme tam i spoustu dalších fotek, co se týká našeho klubu EDT. Myslím, že pár akciček bylo fakt vyvedenejch. Rád se s Vámi opět uvidím, jen bohužel nevím, kdy to bude... :scooter:

Nebylo by na skodu pomazat SPZ ...neda to zase tolik prace...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Baui: hele vis co ja vsechno udelal kdyz sem jel pred tebou a videl sem ze ti to nejede? :) sem si stacil uklidit v interieru, umejt vokno zevnitr, otrit boty od prachu apod. a tys byl voprenej vo sloupek protoze si uz vzdal jakoukoli snahu to auto rozjet na vic nez 90 :D

A neříkal někdo že dělá Praha-Turnov za 20.minut ???

To při 90 jde ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...