Přejít na obsah

Nejlepší motory???


century

Doporučené příspěvky

Kdo podle Vás dělá úplně nejlepší motory na světě??? Co kdo myslíte??? :palec2:

Myslím na spolehlivost, na výdrž vč eletriky v motoru atd.. lol

Těžko říci, ale Japonci určitě budou v popředí. Nicméně stále bych neodsuzoval MB, ikdyž elektronika není jeho silná stránka, tak ty motory celkem makají

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemůžeš srovnávat staré a dnešní motory, to pak můžu napsat stará dobrá T930, jezdí i na kerosin, může se celá ponořit do vody, má dva startéry,...

Jak vidíš tak můžu, ale já NESROVNÁL nýbž jsem říkal, co to auto má za sebou a že motor šlape... toť vše..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna dva naj diesel motory boli:

* BMW 525tds (1 200 000 km a slape jak ma)

*motor koncernu Fiat, Lancia, Alfa, Iveco taktiez 2,5 tds (stale ho mam v Theme, ma skoro 400 tkm a ide jak veter)

ale myslim, ze ked ma motor kvalitny olej, cistu naftu a pravidelny servis, vydrzi kazdy jeden

s benzinmi moc skusenosti nemam, ale najviac sa mi pozdavala 1,3 v starom Golfe a 2,0ie. 16V od Alfy Romeo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj názor je že japonci,ale 1 to nebude

z těch dostupnějších to bude 100% audi,bmw

To bude ovšem také tím, že pro vlastnictví Rolls Royce musíš splňovat určité podmínky a jednou z těch podmínek je i ta, že nikdy na veřejnosti neotevřeš kapotu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni nutna podminka, je to spis neco jako jakysi kodex, ktery by se mel dodrzovat..

je to asi na stejne urovni, jako kdyz v anglii, pri piti caje o pate, nesmis pri michani cinkat lzickou o hrnek atd.. ;)

"Jako že majitel Royce nikdy nic sám na autě nedělá nebo proč?" - to je spise hypoteticka otazka, majitel royce ma opravdu jine starosti, nez resit technicke problemy ;) na takoveto vec ma proste lidi / ridice napriklad

Editováno: , autor: mytrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když se budeme bavit o starších (novější stejně nikdo neví kdo je autor a používá se jeden motor upravenej pro více výrobců)

podle mě

japonci: 1,6 16V super motory v civikách, corollách, šepot květin, velkej výkon, díky tomu že to byl otáčkovej motor po 200t pomalu končí.

co se týče nafty tak kdysi jsem se setkal s Mazdou 626 comprex a to auto se okolo motoru sralo furt dokola, a co jsem se koho ptal tak říkal jóó comprex to jiný nebude

evropa: benzín těžko říct (M5, RS4, RS6, Porsche, Lamba, Ferrari) super výkony atd. ale kolik znás ví že soused to má a najel s tím bez větších investic 1/2 mega ???

nafta: podle mě jasně TDi koncernu,1/2 ka TDi má přes 1/2 mega a furt to jede, a ta spotřeba u klasickýho TDi je velký +

US: benzín nevím, zas tolik jich tu nejezdí, ale jsou to nízkootáčkovy obsahovy motory s minimem elektroniky a dalších součástí (turba v US moc nejsou) takže netočíš- neopotřebováváš, obsah= krouták= nemusíš točit

nafta : v US snad jen nákladní doprava :D

ad italie: jj jsou to našláply motory, dokud jedou tak jedou strašně ale výdrž a projevy okolo provozu( nic nemlátí jak D z itálie)

ad Royce: nikdy jsem to auto ani neviděl jet, v bazarech taky moc nestávají, recencí na to že by najely 1M jsem taky moc nečetl, takže nevím proč je nejlepší ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni nutna podminka, je to spis neco jako jakysi kodex, ktery by se mel dodrzovat..

je to asi na stejne urovni, jako kdyz v anglii, pri piti caje o pate, nesmis pri michani cinkat lzickou o hrnek atd.. ;)

"Jako že majitel Royce nikdy nic sám na autě nedělá nebo proč?" - to je spise hypoteticka otazka, majitel royce ma opravdu jine starosti, nez resit technicke problemy ;) na takoveto vec ma proste lidi / ridice napriklad

Já to slyšel jako podmínku, ovšem podložené to nemám, to je pravda a ani jsem se o to blíže nezajímal, jelikož v nejbližší době nákup Royce neplánuji :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...