Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

Zkus se nad tim zamyslet. Jestli pro tebe 96kW neni vykon, tak to je smutne a nevim kam by jsi chtel jit... TO ze to jede nalozeny, to by bylo auto k hovnu, kdyby to nejelo, ne? To jede i moje plechovka!

To je reakce na můj příspěvek??? Pokud je, tak se nad tím zamysli ty, pořádně si to přečti, pač píšu, že pro mě 96kw výkon JE...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Mondeo nejede?? Jede, ale zere jak tank. U Fordackych motoru uz se neda pouzit tvrzeni, ze vyhoda naft. kary je jeji spotreba, u Fordu toto neplati, u Fordu zadna vyhoda u nafty neni...

Taky bych monďase nechtěl...už kvuli poruchovýmu a drahýmu comon railu. A co by jsi taky chtěl od amíků.... ty na spotřebu nekoukají no.

.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A Mondeo nejede?? Jede, ale zere jak tank. U Fordackych motoru uz se neda pouzit tvrzeni, ze vyhoda naft. kary je jeji spotreba, u Fordu toto neplati, u Fordu zadna vyhoda u nafty neni...

ale je tam rozdíl. Velmi piánko jízda se dá jet až na hranici 5 l. Běžně mezi 6-7 litry a to to nešetřím( s 2,0 benzín Octávkou jsem byl stejným stylem na 10-11 litrech jako prd). Když to hrnu po Německu furt téměř podlaha(180-225), krom omezení, tak jsem někde na 8 l. Je to dle PP, který podměřuje odhadem tak mezi 0,3-0,5l. Teď mi ukaž benzín se srovnatelným výkonem(96kW) a o takové hmotnosti, kterej bude žrát jen tolik. Teď jsem zvědavej. No a jinak je mi celkem fuk kolik to žere ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych monďase nechtěl...už kvuli poruchovýmu a drahýmu comon railu. A co by jsi taky chtěl od amíků.... ty na spotřebu nekoukají no.

.

na to jsem sám zvědav. Zatím jsem na 70tkm. Máme je 4ks, nejstarší má nějakých asi 100tkm, tak jsem sám zvědav, jestli jsou to jen kecy nebo jestli to bude odcházet. Zatím na tom na záruku nikdo nic neřešil. Zbytek si koupil Octy. Zatím musím říct, že bych si ho koupil zas, protože oproti OctII je to mnohem pohodlnější, větší a líp to sedí.

Mimochodem, Mondeo se dělá v Belgii.

Editováno: , autor: TomasB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tak vocasu benzinovej 1.6, nejede lol

Uz z tveho nicku vychazi najevo, ze nejsi jiste zastancem tech smradlavejch vejfucku a s 1.6 jsi jiste najel hooodne km, ze reknes ze nejede... Ona jede, ale zere jako krava, pokud ma jet! Odpoj si turbo a stav se, dame si 300m a dam ti 100 naskok...

:D

Bez turba je i tvoje DI k hovnu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz jste nekdo zkousel primo presednout z dieselu do benzinu? 20km pri zastaveni na krizovatce kontroluju jestli bezi motor, nic neslysim nic nevybruje...

za oteplovani planety muzou prave kuli mensi ucinosti vice benziny, za smog a bordel ve vzduchu muzou na cele care diesely.

Proc myslite ze ve velkych nemeckych mestech nemuzete do centra s relativne novym diesel a se starym benzinem jo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rek bych ze ani ta mira CO2 tam neni az tak drasticky znatelna oproti naftakum, to je hodne odvazne napsat ze za oteplovani planety muzou benziny :huh: spis za to muze kaceni destnych pralesu,velka mira vyrobnich fabrik, taky lidi musi doma necim topit ze a ne vsichni topi spustenyma trubkama do zeme,mozna napsat :jedna z pricin oteplovani planety je obrovsky narust aut na planete ,ale co si budem povidat, vadi nekomu oteplovani planety nebo vidi nejake jeji dusledky v ceske republice ? :t

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...