Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

koupil jsem to auto bez napisu , predeslemu majiteli se asi napis nelibil, no a ja tady tenhle koupil ve skodovce za 400, s ickem nemeli

jo a ty zrcatka jsou zakryte ,jelikoz mam na chate neuveritelneho ptaka , co kdyz prijedu mi okamzite obsere, ale doslova obali obe zrcatka kupou jeho produktu :D tak si tam davam vzdycky sacky

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

proc, ja znam dva gaye a jsou to docela pohodovi kluci :D i kdyz si z nich vzdycky delam srandu tipu : hosi vite jaky je rozdil mezi traktorem a gayem ? zadny oba maji gumy od hove..... :D

mam novou otazku: jel nekdo v octavii RS benal a octavii RS nafta ? muze to tu nekdo na foru porovnat ?

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam tu výňatek ze článku o Octavii II 1,6MPI :)

Průměrná spotřeba za celý test včetně všech měření a zhruba třetinového podílu městského provozu se ustálila na překvapivě příznivých 6,8 l/100 km. Není tedy divu, že v bazarech je dnes dříve opomíjená verze předmětem zájmu mnoha kupujících - kombinace spotřeby, současné ceny benzinu a nižší pořizovací ceny dělá z verze 1,6i ekonomicky mnohem zajímavějśí volbu než z 1,9 TDI.

celý článek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zabiaku precti si ten jeho prispevek poradne a uz s nasazenymi brylemi ;) ,,Mam tu výňatek ze článku o Octavii II 1,6MPI,, ten clanek je o starem typu motoru ne o FSI , co jsem tak vycet o motoru FSI , tak je prej perfektni , ovsem auta prodavana u nas maji vypnute dvouvrstve spalovani benzinu , tudiz je to degraduje na stejnou kvalitu jako MPI (nevim o tom nic,jen jsem to nekde cet)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

viewer vis co je strasne zajimave :D kolik ze to TDIckaru si chce koupit novej 1.8TSI ? http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=25926

ze by chlapcum ta jejich nafta najednou nejak zhorkla ? :smich: :smich: :smich::clap: nejkrasnejsi na tom clanku je jak mi hezky potvrzuje spotrebu do 7l :D kolik ze vas to tu psalo ze jsem ...pip....pip...pip... a ze jezdim jako chcipak s kloboukem ?

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...