Přejít na obsah

!!! Zase jste moc aktivní !!!


Palo

Doporučené příspěvky

rad bych vam jenrek ze lamparna je provsechny, ovsemhospoda je historicky neco co do OC patri a proto je tady hospoda a lamparna zaroven, ne vsichni chodi dohospody a to predevsim ti kdo maji fabky,supy apodobne.

hospoda mela byt jako neo co se resi hlavne mezi lidma z OC, vzpomente si co bylo jeste na TF. treba tema fotky motoru me uz prislo moc, posledni dobou se tady hazej temata jak pri okurkovy sezonu, ale co uz, me je toburt, ale to tema s motorama mi prislo skoda nedat do placu i tem co sem nechodi

to ze nechodite jinam nez do hospy a nechodite ani na stranky je vas problem :) delejte si co chcete :)

mischicka hiri premirou aktivity, to sme si vsimli a kdyz sem videl ze behem jednoho dne z hospy presunul 8 temat, malem sem spadl pod stul, urcite bych mu navrhoval at se trosku zmirni

moderatora dostal pro OII a pro pravopis, ale moderator muze upravovat vsude, proto presunul i veci h hospy - to jako vysvetleni k tomu ze neni napsanej u hospy ;)

ovsem pan tomasB pokud sis ty nevsiml, tak ty taky spoustu lidi seres, tak zrovna vod tebe bych se tomu vysmal :D

A mně serou všichni a taky to nekomentuju, ovšem jeden ční nadevše - ty VITTO :p

Tak to nějak sesumírujeme, MYŠ nebude aktivní, VITTO si přestane doma přehazovat prachy vidlema a začne makat, TomasB bude zase chválit Mondea a já už taky držím hubu (tedy že už jako moc provokovat nebudu no) :palec2:

Tak že beze změn, jako bych to ani nečekal :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je správné, vidíš že se na něčem shodneme.

Ano i podle mne je LAMPÁRNA zbytečnost, alespoň pro nás z OC určitě, když máme svoji malou, začouzenou a prochlastanou HOSPODU.

VITTO ať maká a neremcá, platíme ho snad málo? lol:p

nezapomínat prosím, že Lampárna je všeobecně pro všechny, nejenom pro OC a OI resp. OII, jsou tu i Fábie a Room či Sup, Hospoda je umístěná pod Octama, kam třeba ostatní zmiňovaní nechodí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč zas nějaké řešení něčeho čeho není třeba :o :o :o :o

Změna je život Badýsku. Mně jen na tom vadilo to, že se něco z OC přesouvá pryč. Jinak je mi moc věcí putna, ale to snad dobře víš. No a nějaká změna by byla dobrá ne? Třeba kdyby si ten mladej šmudla přestal hrát na presidenta a začal se chovat slušně ;):smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A mně serou všichni a taky to nekomentuju, ovšem jeden ční nadevše - ty VITTO :p

Tak to nějak sesumírujeme, MYŠ nebude aktivní, VITTO si přestane doma přehazovat prachy vidlema a začne makat, TomasB bude zase chválit Mondea a já už taky držím hubu (tedy že už jako moc provokovat nebudu no) :palec2:

Tak že beze změn, jako bych to ani nečekal :feve:

co furt máš?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě by bylo řešení vytáhnout Hospodu z Oktávií a Lampárnu zrušit, ale to je můj názor, někdo tam chodí, jiný ne, těžko najít univerzální řešení. Nebo aspoň něco udělat s tím popisem pro Hospodu..

nějakej rok to nikomu nevadilo, je to tak zaběhlý, tak proč do toho reješ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nějakej rok to nikomu nevadilo, je to tak zaběhlý, tak proč do toho reješ?

Na to na co ragovat máš nic nenapíšeš ale to mě nepřekvapuje lol

To že něco roky běží neznamená, že se nemůže udělat změna, pokud se tu na ní shodně většina. Právě že události posledních dní ukázaly, že by to chtělo minimálně změnit popis v záhlaví hospody ať je to jasné třeba i pro nováčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hospodu chápu jako pokec převážně pro Octy a je jedno jestli jen návštěvníků sekce Octa nebo Octa klubu, taky tam chodí převážně Octaviáni, nechat tak jak je a Lampárnu taky tak, včetně jednotlivých založených témat.

LAMPARNU v kazdem pripade nechat... Potrebujes neco vedet? Dej to do lamparny, kde mas 4x vetsi uspesnost na odpovedi nez v OC Hospode. A HOSPODU taky nachat!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...