Přejít na obsah

Co rádi posloucháte v autě


Doporučené příspěvky

No tak to je dobrá inspirace . Já poslouchám všeho chuť ale občas si pustím Iron Maiden. Ted jsi jdu poslechnout tu jak ty píšež jednu z těch mladších Iced Earth , doufám že někde na netu seženu . Tak sehnal a je to docela dobrej tip už to sosám a hned stím do auta . Ty voe SONATA ARCTIKA to je tlačenka- už se vidím jak si to smažím po D1

"Vrahu" při této hudbě se nedá jezdit !! Spotřeba jde až na 7 litrů jinak jezdim na cca 5l tato hudba dělá z mé 1,9TDI GRIPENA . Pánové mohu jen doporučit :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno přes den většinou F1 - nejlépe Asterku :) Nebo podle nálady výběry Dream Dance - je to sice tuc tuc - ale dobře se u teho řídí. A když jedu sám, jasně to jistí The 69 Eyes, Sonata Arctica, Kotipelto, Uniklubi, Clawfinger, atd... bohužel upgrade hudební aparatury je stále jen v plánech - takže to není úplně podle představ o kvalitě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak na to koukám, se nedivím, že je tolik nehod na silnicích.... ;) Já si dávám v zájmu bezpečnosti: Milese Davise, Jamese Browna, Arethu Franklin apod. Z novějšího třeba Koop.... Když jedu na noc, tak nejlíp Fanfare Ciocarlia. :w00t1:

p.s.

a rádio ? Jedině Vltavu nebo Rádio 1, ale většinou raději poslouchám hudbu svýho TDI ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ironech jsem vyrustal a i par jejich koncertu mam za sebou, ale kdyz jdu na stodolni ulici v ostrave a chci se bavit, tak musim i na tuc tuc...Mlada moc na Iron maiden neni ;)

No toz to ju budes muset este trochu vychovat :)

Ale jo nic ve zlym samo proti gustu atd. ... :)

Ikdyz je to asi jak kdybych si pustil Berzerkery a k temu Veru Bilou lol lol

Editováno: , autor: Planeta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na ironech jsem vyrustal a i par jejich koncertu mam za sebou, ale kdyz jdu na stodolni ulici v ostrave a chci se bavit, tak musim i na tuc tuc...Mlada moc na Iron maiden neni ;)

Jo to zname ,když jedu na stodolu sám tak tvrdá hudba , a když jedu z mojí páni mámou tak jen tuc tuc , ještě že tam nejezdí muj synátor to by jsme poslouchaly jenom včelí medvidky. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iron je jako Okena = na sklo. Tuc Tuc to dělá na D1 pořád.

Já poslouchám skoro vše, ale nejvíce Madonna, Queen, M.Jackson, Backstreet Boys, East 17, Helena Zeťová, Jarda Nohavica, ABBA, Bob Sinclair, Scooter, Gába Al Dhába, Candy Dulfer, Čechomor, Vangelis, J.M.Jarre, Dario G, ZOO, Gipsy Kings, Gloria Gaynor, Loona, Barry White, Louis Armstrong, Mariah Carey, Black Eyed Peas, Village People, Michal David, Spice Girls, A-HA, Věra Špinarová, Michal Tučný, A-Teens, Robbie Williams, Desirelles, Olympic, Helena Vondráčková, Cher, Bruce Springsteen, Mňága a Žďorb, Kryštof, Wanstowi Vjecy, Justin Timberlake, Divokej Bill, Janek Ledecký, Jan Skácel + Jiří Pavlica, Rangers, Rembrants, Puff Daddy, Sarah Connor, Laurin Hill, Aleksandrovci, J.S.Bach, G.Verdi, Mikis Theodorakiss a vím já ještě co??? :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Iron je jako Okena = na sklo. Tuc Tuc to dělá na D1 pořád.

Já poslouchám skoro vše, ale nejvíce Madonna, Queen, M.Jackson, Backstreet Boys, East 17, Helena Zeťová, Jarda Nohavica, ABBA, Bob Sinclair, Scooter, Gába Al Dhába, Candy Dulfer, Čechomor, Vangelis, J.M.Jarre, Dario G, ZOO, Gipsy Kings, Gloria Gaynor, Loona, Barry White, Louis Armstrong, Mariah Carey, Black Eyed Peas, Village People, Michal David, Spice Girls, A-HA, Věra Špinarová, Michal Tučný, A-Teens, Robbie Williams, Desirelles, Olympic, Helena Vondráčková, Cher, Bruce Springsteen, Mňága a Žďorb, Kryštof, Wanstowi Vjecy, Justin Timberlake, Divokej Bill, Janek Ledecký, Jan Skácel + Jiří Pavlica, Rangers, Rembrants, Puff Daddy, Sarah Connor, Laurin Hill, Aleksandrovci, J.S.Bach, G.Verdi, Mikis Theodorakiss a vím já ještě co??? :help:

A málem bych zapomněl na svého miláčka: Gheorghe Zamfira a jeho Mafickou flétnu, to je bombice :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si nechám líbit hodně českou diskotékovou,M.David,S.Toffi,Turbo,Těký Pokondry,a i ostatní Italské hitovky Richie E poveri,Francesko Napoli,některý výběry čágobelo šílenci,Europe a další směsky osobního výběru a samozřejmě rádia F1, Petrov,Krokodýl,Kiss Hády.Někdy i vážná hudba,ale jen ty nejlepší kousky.

Třebo tadle muzika nikoho nebere,ale je to moje gusto!

A nejlíp si to vychutnám,když jedu sám ,na plný pecky.Když jedu s děckama,tak jen pijánko a to není už takovej odvaz.

Editováno: , autor: paulmack
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No toz to ju budes muset este trochu vychovat :)

Ale jo nic ve zlym samo proti gustu atd. ... :)

Ikdyz je to asi jak kdybych si pustil Berzerkery a k temu Veru Bilou lol lol

Doba dlouhych vlasu uz zkoncila, aspon ta muzika zustala :rock: ....Driv bych tuc tuc poslal z okna i s radiem ale ted uz nejezdim porad sam no . A ucit babu na irony to je jako :wallbash: a jeste bych mel za jizdy :blbec: Ale v poho beru to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejčastěji pro pohodu nějaké Oldies. Teď budu dávat určitě Bruce Springsteena, přemýšlím o výběru U2, Robbieho, Roxette, ...

A pak nějaké ty české (mám nebo o nich přemýšlím) - Mňága a Žďorp, Wanastovy vjecy, Kabát, Chinaski, respektive Aneta Langerová,...

Za volantem RS nejčastěji volím ty pohodárny, zvláštní, že?;)

ale taky sháním něco tvrdšího, teď jsem jednou zrovna řídil nějakej "nasranej" a něco takovýho mi chybělo, Kabáti mi nestačily.. ale to se snad nebude moc opakovat, mojí nasranost nejvíc odneslo auto, kde jsem si jí vybil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...