Přejít na obsah

vrzající dveře v létě


m.krizovka

Doporučené příspěvky

A co přesně jsi namazal?

tiez mi vrzgaju LZ a neviem si stym rady, skusal som to premazat vazelinou aj silikonom, premazaval som panty aj to puzdro do ktoreho zachadza ta tycka (alebo ako to nazvat :) )

no a vysledok, vzdy ked som to namazal, vrzgalo to este viac, tiez by ma zaujimalo kde co maznut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, ještě že se můžeme bavit o stejných problémech, mě to dělají oboje zadní dveře, prostříkal jsem to sprejem, trošku to pomohlo ale teď už ty dveře zase raději na veřejnosti neotvírám protože je to na ostudu <_< Takže rada co přesně a čím namazat by moc pomohla :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A co přesně jsi namazal?

No mazal jsem všechno co se hejbe,to znamená závěsy (panty) + omezovač nebo jak se správně jmenuje ta tyčka co zalejzá při zavírání dvěří do kastle.Vzal jsem si na špejli vazelínu,přiměřeně jsem to napatlal (hlavně ten omezovač) několikrát zahejbal dveřma a je pokoj.

Nevím jestli je to úplně správně a není to z mé hlavy.Myslím že jsem to tu našel jako radu jednoho člena fora.

Jméno si už nepamatuji,ale chci mu tímto poděkovat !

PS: Mohu potvrdit že stříkání čímkoliv nepomohlo.Pomohla až ta vazelína.Použil jsem obyčejnou Hekra odněkud z OBI,žádnou speciální nebo profesionální.

Editováno: , autor: Liapor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

me vrzaly taky vsechny dvere ,jak pisete bylo to az ostuda nekde otevirat :) zadny olej ani sprej nepomohl, max docasne, az vazelina na tu spojovaci tycku pomohla ,celou jsem ji pomazal a jeste kus zatlacil dovnitr a hejbal a hejbal az to prestalo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...

To vrže asi u všech. Ale mam pocit, že někde už se to tu dřív řešilo. Údajně nějaký servisy tvrdí, že se to mazat (ten omezovač) nesmí, že se to tím zanese, poškrábe a zničí. Prý pomůže jen výměna.Ale měnit to vždy cca po 3 letech?.... Vždycky pomůže to prostříknout nějakou hustější vazelínou a aspoň na rok je klid ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky mi vržou, naštěstí jen zadní dveře, ale je to hrozné. Zkoušel jsem to mazat, ale nepomohlo.

ja uz to mazem 2 mesiace a zatial mi to nepomohlo, po dvoch dnoch to zacalo znova

tak som nadvihol tu gumu (ci co to je) kadial prechadza obmedzovac do dveri a poriadne som tam nastriekal vazelinu

pod riadnym tlakom odtial vystrekol nejaky hrdzavy sajrajt

to som poutieral a strekol som tam este raz aby tam nejaka vazelina ostala, zatial to mam tyzden a je klud, dufam, ze teraz to uz vydrzi

mozno to pomoze aj tebe takto spravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jéé ted přesně nevím cca 260kč ks

Vepředu je lepší sundat celé dveře..omezovač se vyndává dírou,kterou jinak zaplnuje konektor pro el. dveří ve sloupku...takže dveře dolu pak ve sloupku směrem ven vycvaknout celej ten konektor a pak touhle vzniklou dírou jde ven a novej dovnitř....pozor na spránou polohu omezovače než nasadíš dveře...zadní se sundávat nemusí,ale tapec ano,povolit všechny šrouby(nýty) plechu dveří a pak se dá mezi plech a dveře strčit ruka a omezovač vyndat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pomoze strieknut panty+omedzovac mam to overene uz 3 roky.striekal som to tymto

Používám přesně to samé a je klid, jak to tady někdo psal že stačí silikonem tak to pozor ten silkal a takové podobné přípravky v zimě buď to zamrzaj nebo jak se dostane vlhkost tak jí nepustí nebo co a zničil jsem tu stírací ggumu co je ve slupku kam zajíždí ten omezovač, normalně to zamrzlo a při otevření jsem ji roztrhl :angry::angry::angry: tak jsem začal používat ten sprej z w"urthu a je klid

adam použil jsom tvoji fotku tak prepač

post-19237-1218264185_thumb.jpg

Editováno: , autor: wiglegummi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...