Přejít na obsah

Jak obstarat dalsi klic?


Anthony

Doporučené příspěvky

Máš O1 model 2004 ? A napiš číslo klíče co je naněm naraženo.

Spíš si myslím, že děláš někde chybu při přizpůsobení.

Mam O1, modelovy rok nevim, vyroba duben 2004.

Ten klic jsem ofotil, viz obrazek.

Klicky pridavany pres VAG 304 CZ, zkousel jsem i 4091, ale je to stejne.

Postup dle VIS, tj. jednotka 17, login, prizpusobeni, kanal 21, nacist, 2 (klice), ulozit, zpatky, odpojit se z jednotky, a pak cviceni s klici v zapalovani (s tim v zapalovani vypnout a zapnout zapalovani, zhasne immo, vypnout zapalovani, odlozit na sedadlo spolujezdce a to same s druhym klicem - a prave s tim novym zacne kontrolka immo po cca 2 s blikat a klic nevezme). Delam nekde chybu?

Jak pisi, puvodni klicek znovu pridat jde a tenhle ne.

post-2600-1212340400_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login jsem doplnil nulou dopredu na pet mist (0XXXX).

Klic byl snad novej, nemel rizlou planzetu a nepredpokladam, ze by ho nekdo schvalne mrvil. Byl od clena fora, co je nabizi.

Tady je jeste nejake overeni pred, tak zkusim. http://wiki.ross-tech.com/index.php/Immobi...g_%28Cluster%29

Editováno: , autor: Anthony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takhle jsem chtel postupovat, akorat mi VAG nenabidl volbu testovat, to tlacitko se neaktivovalo (bylo zasedle), tak treba v tom je chyba, ale nevim, co s tim. Dal jsem kanal 21 cist, pak prepsal 1 na 2 a dal ulozit, protoze testovat neslo. V okenku zustalo jako nova hodnota cislo 1, pokud si z hlavy dobre pamatuji...

Ale domnival jsem se, ze i kdyby tam zustal pocet klicku 1 a dam tam prvni ten novy klicek, tak ho to musi vzit, coz se nestalo, opet se rozblikal immo.

Editováno: , autor: Anthony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ja v tom mam taky hokej.dnes jsem se ptal primo prodejce dilu skoda a ten mi rekl ze dalka s oznacenim753 AG je 433MHZ.pokud je to pravda (nekde jsem cetl ze sice je na dalce napsano 434 ale ve skutecnosti je 433)tak je ten klicek asi na 2 generaci immo(teda pravdepodobne)no a z toho by vyplyvalo ze antony i kdyz ma rok vyroby 2003(4) by mohl mit immo 2 generace a proto mu ten klic nechce vzit.protoze jina moznost v tom asi neni jelikoz klicek ma urcite novy(a samo muze byt spatny cip)nekde na netu jsem ale nasel samotne cipy a dokonce i samotne znacky automobilek na klice takze pokud chcete vymenit cip bez kodovani tak to jde ale neco to stoji(cena znacku 80 kc 1 kus)

takze mam stejnou otazku 753 AG je 433nebo 434?uz jste to nekdo opravdu zkousel?

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kluci ja v tom mam taky hokej.dnes jsem se ptal primo prodejce dilu skoda a ten mi rekl ze dalka s oznacenim753 AG je 433MHZ.pokud je to pravda (nekde jsem cetl ze sice je na dalce napsano 434 ale ve skutecnosti je 433)tak je ten klicek asi na 2 generaci immo(teda pravdepodobne)no a z toho by vyplyvalo ze antony i kdyz ma rok vyroby 2003(4) by mohl mit immo 2 generace a proto mu ten klic nechce vzit.protoze jina moznost v tom asi neni jelikoz klicek ma urcite novy(a samo muze byt spatny cip)nekde na netu jsem ale nasel samotne cipy a dokonce i samotne znacky automobilek na klice takze pokud chcete vymenit cip bez kodovani tak to jde ale neco to stoji(cena znacku 80 kc 1 kus)

takze mam stejnou otazku 753 AG je 433nebo 434?uz jste to nekdo opravdu zkousel?

diky

vysílací frekvence dálkového ovládání je přesně 433,92 MHz, proto někdo píše, že je to 434 MHz a někdo 433 MHz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se dostal na auto. Zjistil jsem, ze na jednotce 17, bloku hodnot 022 to pro puvodni klic ukazuje 1111 a pro novy 0011, coz by znamenalo, ze by oba mely jit prizpusobit na immo. Dale jsem zjistil, ze kdyz pri prizpusobovani dam cist kanal 21 a pak jen pomoci +/- zvysim pocet klicku z 1 na 2, tak se nevysviti moznost TEST, ale pokud to primo prepisu klavesama z 1 na 2, tak moznost TEST funguje (staci do pole EDIT kliknout). Presto se mi nedari novy klic prizpusobit... Zacinam verit, ze to je rukama, ale nevim kterou :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jde o to kde ti to všichni říkají

ve škodovce a v mateřské školce se dozvíš spoustu informací

no rikaji mi to v kramech kde delaji autoklice strci to do nejake krabicky a reknou ze to jsou crypto klice ktery delaj jen ve special. kramech ktery se tim zabyvaji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...