Přejít na obsah

Jak obstarat dalsi klic?


Anthony

Doporučené příspěvky

Potrebuju na auto v signature s komfortkou 799 B obstarat levne (rozumej nikoliv z autorizovaneho servisu) dalsi vystrelovaci klic s dalkou. Mam jen jeden, mam k nemu plastovy prouzek s kody a umim Octu pichnout na Vag-com. Chapu, ze samotnou planzetu mi udelaj v zamecnictvi, ale potrebuji sehnat ten plast s elektronikou (coz by slo asi v sekci bazar) a hlavne nejak rozchodit immo s origo alarmem, kdyz nemam dalsi skleneny valecek. Da se to zvladnout "podomacku"? Da se nejak pripojit jiny klic s cizim valeckem? Fora jsem cetl, ale nic nevycetl. Diky za podnetne odpovedi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud máš Komfortku 799 B tak je to 3.generace Další immo tyčinku přispůsobíš ale musí být nová použitou k jinému autu už ne.Navíc potřebuješ znát Pin a obyčejným káblem na Vag to nevyčteš chce to aspoń Vagtacho

Nepotěšils, ale dík :-)

Co to stojí ten immo váleček?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju na auto v signature s komfortkou 799 B obstarat levne (rozumej nikoliv z autorizovaneho servisu) dalsi vystrelovaci klic s dalkou. Mam jen jeden, mam k nemu plastovy prouzek s kody a umim Octu pichnout na Vag-com. Chapu, ze samotnou planzetu mi udelaj v zamecnictvi, ale potrebuji sehnat ten plast s elektronikou (coz by slo asi v sekci bazar) a hlavne nejak rozchodit immo s origo alarmem, kdyz nemam dalsi skleneny valecek. Da se to zvladnout "podomacku"? Da se nejak pripojit jiny klic s cizim valeckem? Fora jsem cetl, ale nic nevycetl. Diky za podnetne odpovedi.

Proč nezkusíš hledání - tlačítko vpravo nahoře

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...hl=vystřelovací

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaký klíč potřebuješ?

Origo mam dvojtlacitko, tak nevim, jestli to trojtlacitko je funkcne stejne, tj. bud treti nechodi nebo otvira kufr jako u OII.

Takze si myslim, ze potrebuji vystrelovaci dvojtlaciktovy s nepouzitym immo-valeckem a zrejme "prazdnou" planzetou.

Editováno: , autor: Anthony
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Origo mam dvojtlacitko, tak nevim, jestli to trojtlacitko je funkcne stejne, tj. bud treti nechodi nebo otvira kufr jako u OII.

Takze si myslim, ze potrebuji vystrelovaci dvojtlaciktovy s nepouzitym immo-valeckem a zrejme "prazdnou" planzetou.

Pokud budeš mít vše správně zapojeno a komfort 779B tak ti třetí tlačítko bude fungovat na otevírání kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebuju na auto v signature s komfortkou 799 B obstarat levne (rozumej nikoliv z autorizovaneho servisu) dalsi vystrelovaci klic s dalkou. Mam jen jeden, mam k nemu plastovy prouzek s kody a umim Octu pichnout na Vag-com. Chapu, ze samotnou planzetu mi udelaj v zamecnictvi, ale potrebuji sehnat ten plast s elektronikou (coz by slo asi v sekci bazar) a hlavne nejak rozchodit immo s origo alarmem, kdyz nemam dalsi skleneny valecek. Da se to zvladnout "podomacku"? Da se nejak pripojit jiny klic s cizim valeckem? Fora jsem cetl, ale nic nevycetl. Diky za podnetne odpovedi.

Nejjednodussi budes mit sehnat si v sekci bazar nove klice... pres skodu stoji jeden vystrel pres 2t,-

..ja mam sadu ze zamkama po 1600,- ;)

Pro Oct1 je podstatne aby to byly 1JO at 2 nebo 3tlac to je jedno u 3tlac jde i kufr a oboje klice jsou nakodvat na DO stahovani oken... da se pouzit i 1KO 3tlac z OII ale na ten facha jen cetr DO..... ale to uz je tu nekolikrat popsane..

Editováno: , autor: JasteR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosim, prosim, nemate nekdo odzkouseno, zda klicek 1J0959753DA na frekvenci 434 MHz chodi na komfortce 1C0959799B na O1 rv. 2004, u niz je origo klic 1J0959753AG (podle Etky 433 MHz, ale podle napisu na nem 434 MHz) ? Myslim, jako jestli jde rozchodit dalkove ovladani a immobilizer. Dekuji za kazdou pomocnou odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...