Přejít na obsah

POLICIE ČR, Městské a obecní policie


Romariooo

Doporučené příspěvky

počkejme až vyjede 70 stíhácích motorek to teprve bude tóčo :smich:

No pozor, on se prý toho chytil nějakej právník a podal na něj (kdo to neviděl,tak co napsal o příspěvek výše perníkář, tak to jsou slova min.vnitra I.Langera) trestní oznámení a teď nevím jak zní pojmenování, zda vyhrožování či jak to je, ale už jsem to zaslechl dnes v radiu :smich:

Tak aby se netočil sám velký Ivan

To Romariooo: no a na ty motorky ti to reagovat bude, tam mají prý klasické radary (povídá se)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové musím se s Vámi podělit o víkendový zážitek s PČR kol2 :

Šli jsme s mladou v OV do mekáče na kafčo. zastavíme na parkovišti a v zrcátku vidím černého policejního pašíka R36 (5T7...). Parkli to kousek od nás, tak si říkám fajn, aspoň ho omrknu. Než jsem stačil vylézt z auta, zastavil přímo na chodníku před mekáčem kolík v bílé X6 (nice car) takovým stylem, že málem lidi nemohli vcházet ani vycházet. S úsměvem na tváři :smich: jsem očekával bleskurychlý zásah Vaší-naší PČR, protože ten frajer si stoupl vážně jako <I>. Jaké bylo mé překvapení, když policajt v poklidu vylezl z pašíka, vydal se k pánovi v BMW, potřásl si s ním rukou a šli dovnitř na kafe zřejmě "pořešit určitě nějaké ty bodíky...". lol Chlapík co na to koukal stejně jako já s otevřenou hubou to okomentoval pár peprnějšími výrazy a bylo vymalováno. V mekáči seděli kousek od nás cca půl hod´ky a venku stál nastartovaný pašík s druhým policistou. Mno nasraný jsem byl teda fest! Nikdy jsem neměl nějaké iluze o bezúplatné policii, spravedlnosti, atd. Ale udivil mě styl, s jakým tihle 2 pánové dávali všem okolo najevo, že oni můžou vše!?! Zajímalo by mě, jak se na tohle musí tvářit normální poldové, kteří s takovýma musí spolupracovat???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drsny, to chtelo snad jen fotodokumentaci, ale kdo by si to troufl, kdyz "se s nima nezna" coz :)

No právě... týpek by se mi vysmál, kuci ušatí by mi prolezli auto stylem kolik máš tlak v rezervě... a navíc jsem tam byl s mladou, takže na můj návrch, že to vyfotím a pošlu někam do novin mě málem vykostila. Navíc kdo ví, co to bylo za "zvíře" :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové musím se s Vámi podělit o víkendový zážitek s PČR kol2 :

Šli jsme s mladou v OV do mekáče na kafčo. zastavíme na parkovišti a v zrcátku vidím černého policejního pašíka R36 (5T7...). Parkli to kousek od nás, tak si říkám fajn, aspoň ho omrknu. Než jsem stačil vylézt z auta, zastavil přímo na chodníku před mekáčem kolík v bílé X6 (nice car) takovým stylem, že málem lidi nemohli vcházet ani vycházet. S úsměvem na tváři :smich: jsem očekával bleskurychlý zásah Vaší-naší PČR, protože ten frajer si stoupl vážně jako <I>. Jaké bylo mé překvapení, když policajt v poklidu vylezl z pašíka, vydal se k pánovi v BMW, potřásl si s ním rukou a šli dovnitř na kafe zřejmě "pořešit určitě nějaké ty bodíky...". lol Chlapík co na to koukal stejně jako já s otevřenou hubou to okomentoval pár peprnějšími výrazy a bylo vymalováno. V mekáči seděli kousek od nás cca půl hod´ky a venku stál nastartovaný pašík s druhým policistou. Mno nasraný jsem byl teda fest! Nikdy jsem neměl nějaké iluze o bezúplatné policii, spravedlnosti, atd. Ale udivil mě styl, s jakým tihle 2 pánové dávali všem okolo najevo, že oni můžou vše!?! Zajímalo by mě, jak se na tohle musí tvářit normální poldové, kteří s takovýma musí spolupracovat???

už se nestyděj jít ani na veřejnost..... kol9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové musím se s Vámi podělit o víkendový zážitek s PČR kol2 :

Šli jsme s mladou v OV do mekáče na kafčo. zastavíme na parkovišti a v zrcátku vidím černého policejního pašíka R36 (5T7...). Parkli to kousek od nás, tak si říkám fajn, aspoň ho omrknu. Než jsem stačil vylézt z auta, zastavil přímo na chodníku před mekáčem kolík v bílé X6 (nice car) takovým stylem, že málem lidi nemohli vcházet ani vycházet. S úsměvem na tváři :smich: jsem očekával bleskurychlý zásah Vaší-naší PČR, protože ten frajer si stoupl vážně jako <I>. Jaké bylo mé překvapení, když policajt v poklidu vylezl z pašíka, vydal se k pánovi v BMW, potřásl si s ním rukou a šli dovnitř na kafe zřejmě "pořešit určitě nějaké ty bodíky...". lol Chlapík co na to koukal stejně jako já s otevřenou hubou to okomentoval pár peprnějšími výrazy a bylo vymalováno. V mekáči seděli kousek od nás cca půl hod´ky a venku stál nastartovaný pašík s druhým policistou. Mno nasraný jsem byl teda fest! Nikdy jsem neměl nějaké iluze o bezúplatné policii, spravedlnosti, atd. Ale udivil mě styl, s jakým tihle 2 pánové dávali všem okolo najevo, že oni můžou vše!?! Zajímalo by mě, jak se na tohle musí tvářit normální poldové, kteří s takovýma musí spolupracovat???

Humus hnus, ale ještě víc mě zaráží, že Passaty co maj na dálniční piráty používaj na ježdění do Mekáče...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

30min. pracovní přestávka po 4 odpracovaných hodinách :p:smich: Na všechno je odpověď :feve:

Mno, tak ten "polda" si myslím za tu 30-ti minutovou pauzu vydělal víc, než za ty 4 hoďky předtím...Soudím dle jeho přiblblého úsměvu :aggressive: Ale tak když mu to naše/vaše zákony umožní, proč ne, že? :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To fíš, to má výkon jak ....

i ty vyhřejvaný rukojeti to má.. sem čuměl jak blááázen :smich:

A to budeme čumět asi ještě více, až začnou používat to zařízení pod pravou rukou. Ta kamera tam, to není dobré, to vůbec není dobré, to bude peklo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem dneska "kamarády" z D11 dneska ztetekoval a bylo bez modrých blesků. A zase jeli hezky v závěsu za kamionem a čekali kdo prosviští. Ale teď už je hajzlíky mám prokouknutý a v poho jsem přibrzdil.

Je to ale na pi*u, že je potkávám nějak často. Kor v noci to je na velkou pí*u, protože není moc vidět. Ve dne je to podle mně OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...