Přejít na obsah

Ake mozu nastat problemy


TiGeRZ

Doporučené příspěvky

Zdravim ALL

Planujem ist na dovolenku do chorvatska s autom.....ale ako je vidiet mam tam dost zasahov do karoserie, ine svetla, repro na palubovke a podobne..... Co by na taketo upravy hovorili policajti s inych statov? Nemate skusenosti nejake negativne?

Ak tu taketo vlakno je tak sa ospravedlnujem, ale nemohol som nic naaaajst.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jiné světla mám také a v chorvatsku jsem byl. Nikde žádný problém já bych se nebál a neřešil to.

Ide mi hlavne o tie karosarske casti, A HID sadu v cockach......Predsa je to zasah do vozidla....nerad by som schytal nejakych par stovak euro :feve:

Editováno: , autor: TiGeRZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HID sadu mám v služobáku(klasické paraboly) asi pol roka. každý týžden vyrážam smer EU-CZ,D,NL,B,F,AT a žiadny problém s policajtmi som nemal. okrem toho mám na aute už 4r. nahodený nerezový rám a stupačky bez homologizácie. do Chorvátska chodím cez H a s policajtmi som problém nikdy nemal,takže osobne by som sa nebál ;) .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NJN ale to je jako když řeknu že jezdim jako prase a zatim jsem o body nepřišel.

A podívej se jak vipadá ta jeho fabka,tonovaný okna,vzadu asi bez klik,určo mladej kluk.

A vem si toho chudáka chorvatskýho příslušníka v JUGU koral co na něj dřel pul života,nebude si léčit komplexi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chorvatů bych se asi tak moc nebál, to spíš Slovinců a Rakušáků, myslím že tyhle dva průjezdní státy jsou na to více vysazení. Jinak ti TIGeRZ trochu poradím, ten tuning dělej obráceně, napřed si zjisti co a jak legislativa a podle toho dělej auto. :D

Editováno: , autor: KaJe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdo jezdí podle předpisu,toho policajti nestavěj,tam se nebuzeruje

Tak to tedy nevím, přejel jsem rakouské hranice a za 15 minut za zadkem A4 a pěkněj nápis STOP. Běžná kontrola osob atd. Nic jsem neudělal a jestli si sledoval v posledních týdnech TV atd., tak bys věděl, že opravdu němci a rakušáci čechy kontrolujel velice často. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...